شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اصفهان
ساعت: 15:35 منتشر شده در مورخ: 1398/02/14 شناسه خبر: 1482485
رونمایی از تیم دوم ذوب آهن با یک بُرد شیرین
علیرضا منصوریان به پنج بازیکن خود استراحت داده و آنها را با تیم به جم نبرده بود. از طرف دیگر سرمربی ذوب‌آهن نام برخی را هم از ترکیب اصلی تیم خارج کرد تا عملا ًذوبی‌ها با 9 تغییر مقابل پارس‌جنوبی به میدان بروند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صاحب نیوز؛ در ادامه بازی‌های لیگ برتر و در ایستگاه بیست و هشتم ذوب‌آهن به مصاف پارس جنوبی رفت و توانست با نتیجه دو بر صفر به پیروزی برسد.

سبزپوشان که بازی‌های فشرده‌ای را پشت سر گذاشتند؛ به‌شدت خستگی در تیمشان به چشم می‌خورد و در شرایطی که در لیگ برتر نتوانستند در بین تیم‌های مدعی قرار گیرند، انتظار می‌رود همه قوای خود را برای بازی‌های آسیایی به کار گیرند.

از این رو علیرضا منصوریان به پنج بازیکن خود از جمله رشید مظاهری، سیدمحمدرضا حسینی، حمید بوحمدان و قاسم حدادی‌فر استراحت داده و آنها را با تیم به جم نبرده بود. از طرف دیگر سرمربی ذوب‌آهن نام وحید محمدزاده، رضا حبیب‌زاده، ابوذر صفرزاده و مسعود ابراهیم زاده را هم از ترکیب اصلی تیم خارج کرد تا عملا ًذوبی‌ها با 9 تغییر مقابل پارس‌جنوبی به میدان بروند.

سبزپوشان اصفهانی نشان دادند که تیمشان بازیکن محور نیستند و منصوریان به معنای واقعی یک تیم ساخته است که به یک بازیکن وابسته نیست و از هم بستگی تیمی خوبی برخوردار است که می تواند نوید روزهای خوب برای این تیم اصفهانی در لیگ نوزدهم باشد.

ذوب‌آهن با این پیروزی 36 امتیازی شده و با یک پله صعود، در رده هفتم جدول رده‌بندی جای گرفت و پارس جنوبی با 29 امتیاز در رده دوازدهم قرار گرفت.

داور: مهدی مرجان‌زاده

کمک‌ها: علیرضا ایلدروم- علی اکبری نوری- محمد عطایی- جواد رحیم زاده- پیمان فرخی‌مهر

کارت زرداوساگونا از ذوب آهن

کارت قرمز:

گل: محمد نژاد مهدی دقیقه 1+45 و علیرضا چراغعلی دقیقه 87 برای ذوب آهن

شرح گل‌‌ها:‌

گل اول- ارسال از روی نقطه کرنر، با دفع ناقص دروازه‌بان پارس جنوبی همراه شد تا نژاد مهدی بدون مزاحمت در محوطه جریمه حریف صاحب توپ شود و با ضربه‌ای مهار نشدنی دروازه خالی را باز کند.

گل دوم- چراغعلی با توپ گیری از مدافع پارس جم، اقدام به شوت زنی از پشت محوطه جریمه تیم حریف کرد و دروازه‌بان پارس در دفع این توپ اشتباه کرد تا شاگردان منصوریان به گل دوم دست پیدا کنند.

جدول مسابقات لیگ برتر بعد از پایان بازی های هفته بیست و هشتم:

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1482485
ارسال نظر
نظرات