شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 15:47 منتشر شده در مورخ: 1398/02/15 شناسه خبر: 1482756
یک عضو سابق دفتر تحکیم وحدت :
عده ای در انتخاب استاندار بومی  دنبال سهم خود هستند نه توسعه گلستان !
عضو دفتر تحکیم وحدت و دانشجویان پیرو خط امام گفت : وقت کشی سیاسیون و احزاب در استان در انتخاب استاندار بخاطر مردم نیست بلکه آنها دنبال منافع سیاسی و سهم خود هستند .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از گلستان ما؛ ابراهیم قربان زاده در گفت و گو با این پایگاه خبری گفت : وقت کشی سیاسیون و احزاب در استان در انتخاب استاندار بخاطر مردم نیست بلکه آنها دنبال منافع سیاسی و سهم خود هستند .

قربان زاده افزود : آنها اگر واقعا دغدغه خدمت دارند چرا زمان سیل و کمک های نقدی و غیر نقدی به واسطه محبوبیت کاذبی که ادعا می کنند دارند ، برای مردم کاری نکردند .

وی اشاره کرد : همه دیدیم که این سپاه ، ارتش و انتظامی بودند که در ماجرای سیل به مردم کمک کردند اما این افراد مدام در حال انتخاب استاندار و سهم خواهی بودند .

عضو دفتر تحکیم وحدت و دانشجویان پیرو خط امام  خاطرنشان کرد : چرا زمان انتخاب مناف هاشمی به عنوان استاندار همه برای تبریک و سهم خواهی پیش او رفتند و به به چه چه کردند و سهم خود را از انتصابات گرفتند اما حالا دم از استاندار بومی می زنند .

قربان زاده بیان داشت : سوال اینجاست ؛ مگر استان گلستان استان همه اقوام نیست ، نمایندگان از قوم های مختلف گزینه انتخاب کردند چرا با توجه به اینکه  ۳۰ درصد استان گلستان از اقوام خراسانی می باشد اما یک گزینه خراسانی علیرغم توانمندی آنها نداریم .

وی افزود : به نظر من در کنار استاندار غیر بومی قرار دادن معاونین  بومی تعادل  را برقرار می سازد ضمن اینکه فرمانداران و بخشداران با هماهنگی نمایندگان شهرستانها و سیاسیون انتخاب شدند.

گفتنی است قربان زاده فرزند شهید بوده و در سوابقش دبیر و نایب دبیر انجمن اسلامی دانشگاهای مازندران( ۱۳۷۹ - ۱۳۸۲ )  ،  دبیر سمپوزیوم رژیم حقوقی دریای خزر در مازندران با همکاری وزارت خارجه و استانداری و دانشگاههای مازندران و انجمن اسلامی دانشگاهای کشور در بابلسر نیز دیده می شود .

انتهای پیام /

 

http://dana.ir/1482756
ارسال نظر
نظرات