شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 11:37 منتشر شده در مورخ: 1398/02/15 شناسه خبر: 1482784
طی سال گذشته
9500کیلومتر عملیات نشت یابی گاز در لرستان انجام شد
رئیس بازرسی فنی شرکت گاز لرستان گفت: طی سال گذشته بیش از 9500 کیلومتر نشت یابی شبکه های گاز و 224 هزار انشعاب (علمک) بر اساس مدل ارزیابی ریسک در سطح استان لرستان انجام شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از سفیر افلاک، یونس کرمی، رئیس بازرسی فنی شرکت گاز لرستان امروز در جمع خبرنگاران اظهارداشت: طی سال گذشته بیش از 9500 کیلومتر نشت یابی شبکه های گاز و 224 هزار انشعاب (علمک) بر اساس مدل ارزیابی ریسک در سطح استان لرستان انجام شد.

 

وی افزود: 414 مورد ایستگاه نشت یابی شده و 188 مورد ایستگاه نیز بازرسی شدند.

 

رئیس بازرسی فنی شرکت گاز لرستان بازرسی کالاهای مورد نیاز در پروژه های شرکت گاز استان را از دیگر وظایف بازرسی فنی دانست و بیان کرد: در سال گذشته 429 مورد بازرسی نیز انجام و 332 مورد بازرسی کالاهای برگشتی نیز انجام شد.

 

کرمی تصریح کرد: کیفیت در اجرای پروژه ها بسیار مهم بوده و بر این اساس دقت و حساسیت زیادی در بازرسی کالاهای خریداری شده و اجرای پروژه ها صورت می گیرد تا کیفیت همراه با کمیت باشد.

 

رئیس بازرسی فنی شرکت گاز استان لرستان 57 مورد بازرسی از پروژه های اجرائی و اعلام گزارش کیفی آنها را نیز جزو کارهای انجام شده در سال گذشته عنوان کرد و گفت:  329 مورد تست‌های متمرکز خطوط تغذیه و توزیع نیز در سال گذشته انجام شد.

 

وی با بیان اینکه 15 مورد تست پوشش خطوط تغذیه فلزی در سال گذشته نیز جزو فعالیتهای واحد بازرسی فنی بوده و افزود: این فعالیتها توسط کارکنان این واحد انجام شده و از پیمانکار یا بازرس شخص ثالث استفاده نشده است.

 

کرمی با بیان اینکه تجهیزات جدیدی از جمله کالیبرومتر و 6 دستگاه نشت یاب و 2 دستگاه اتان سنج خریداری شده است تصریح کرد: چندین دوره آموزشی نیز جهت ارتفا سطح دانش فنی کارکنان واحد بازرسی فنی برگزار شده است.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1482784
ارسال نظر
نظرات