شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 12:56 منتشر شده در مورخ: 1398/02/15 شناسه خبر: 1482822
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان:
طرح‌های آبخیزداری از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی در زنجان اجرا می‌شود
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان با اشاره به ابلاغ 9 میلیارد تومانی اعتبار از محل صندوق توسعه ملی به حوزه‌های آبخیزداری استان زنجان گفت: طرح‌های آبخیزداری از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی در زنجان اجرا می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ خلیل آقاجانلو در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; با اشاره به استفاده از ظرفیت‌های منابع ملی در حوزه آبخیزداری استان زنجان اظهار کرد: در استان زنجان به خوبی از این ظرفیت استفاده شده است.

وی تصریح کرد: با توجه به اهمیت موضوع پروژه‌های عمرانی در حوزه آبخوانداری، کاداستر، آبخیزداری و غیره در سال‌جاری بیش از گذشته مورد توجه قرار دارد.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان بر لزوم جمع‌بندی پروژه‌های مربوط به صندوق توسعه ملی تا پایان آذر‌ماه تاکید کرد و گفت: استان زنجان در ارزیابی‌های این حوزه جزو استان‌های برتر است.

وی با تاکید بر لزوم مدیریت زمان در اجرای برنامه‌های مربوط به صندوق توسعه ملی تصریح کرد: در سال‌جاری 9 میلیارد تومان اعتبار از این صندوق به استان زنجان ابلاغ شده است.

آقاجانلو با اشاره به اینکه انتخاب پیمانکار امکان تسریع اجرای طرح‌های آبخیزداری را تسریع می‌بخشد، بیان کرد: باید با برنامه‌ریزی سرعت انجام اقدامات در این حوزه افزایش یابد.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان خاطر نشان کرد: حوزه‌های «تشویر» طارم، «دوتپه» سلطانیه و «اردجین» خرم‌­دره به صورت اختصاصی در حوزه بیولوژیک برای انجام اقدامات لازم در سال‌جاری در دستور کار قرار دارد.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1482822
ارسال نظر
نظرات