شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 12:57 منتشر شده در مورخ: 1398/02/15 شناسه خبر: 1482824
فرمانده انتظامی استان زنجان:
پلیس زنجان با هنجار شکنان در ماه مبارک رمضان برخورد می‌کند
فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به اینکه پلیس تدابیر لازم را برای ماه مبارک رمضان در نظر گرفته است گفت: پلیس زنجان با هنجار شکنان در ماه مبارک رمضان برخورد می‌کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار رحیم جهانبخش در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; اظهار کرد: با حاکم شدن فضای معنوی بر کشور در ماه مبارک رمضان، پایبندی مردم نیز به رعایت شئونات اسلامی نیز افزایش می‌یابد امید است جرایم در این ماه همانند سال‌های گذشته کاهش داشته باشد.

وی تصریح کرد: پلیس در سطح استان زنجان از هم‌اکنون فضا را برای برگزاری مراسمات این ماه و راهپیمایی روز قدس و نماز عید فطر در نظر گرفته است.

فرمانده انتظامی استان زنجان گفت: پلیس در ماه رمضان تدابیر ویژه‌ای را برای رفاه حال هموطنان در نظر گرفته و ضمن حضور پررنگ در معابر شهری خصوصا به هنگام افطار و سحر با فعال کردن گشت‌های انتظامی زمینه آرامش و آسایش بیشتر مردم روزه دار را فراهم می‌کند.

وی با بیان اینکه یکی از طرح‌های پلیس در ماه مبارک رمضان حضور در تفرجگاهاه و پارک‌های سطح شهر است افزود: پلیس سعی دارد با حضور پر رنگ خود در این مکان‌ها با کسانی که بخواهند امنیت را خدشه‌دار کنند برخورد قانونی انجام دهد.

سردار جهانبخش گفت: فعالیت اغذیه فروشان و مراکز پذیرایی در ماه رمضان تا یک ساعت قبل از اذان مغرب ممنوع بوده و وظیفه پذیرایی از مسافران بین راهی هم بر عهده واحدهای پذیرایی بین راهی است.

وی اظهار کرد: پلیس در ماه مبارک رمضان با نظارت کامل به واحدهای صنفی از جمله اغذیه فروشی‌ها، مراکز پذیرایی، کافی شاپ‌ها و غیره با آن دسته از واحدها و متصدیانی که شئونات اسلامی را رعایت نکنند قاطعانه برخورد و نسبت به تعطیلی آنها اقدام خواهد کرد.

فرمانده انتظامی استان زنجان گفت: مردم و افرادی که به دلیل مسافرت، بیماری و عوامل دیگر قادر به روزه گرفتن نیستند از هرگونه اعمال و رفتاری که تظاهر به روزه خواری کند خوداری کنند و طبق قانون روزه‌خواری در منظر عموم ممنوع است و کسانی که اقدام به این کار کنند به مراجع قضایی معرفی خواهند شد.

وی افزود: پلیس با اجرای طرحهای مختلف جهت روان سازی ترافیک در محورهای منتهی به محل برگزاری مجالس و سخنرانی‌ها در ماه مبارک رمضان اقدام خواهد کرد و برای تامین امنیت مطلوب و رفاه حال شهروندان، حضور گسترده ای در مراسمات، مساجد و تکایا خواهد داشت.

سردار جهانبخش گفت: با همکاری و تعامل خوب مردم و عمل به فریضه امر به معروف و نهی از منکر جرایم کنترل و ناهنجاری های اجتماعی کاهش می‌یابد.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1482824
ارسال نظر
نظرات