شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اصفهان
ساعت: 16:20 منتشر شده در مورخ: 1398/02/17 شناسه خبر: 1483226
توزیع گوشت 75 هزار تومانی در ماه رمضان
رئیس اتحادیه فروشندگان گوشت قرمز اصفهان گفت: گوشت قرمز 75 تا 76 هزار تومانی از امروز توزیع می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ عبدالرضا آقاجانی در گفت‌وگو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: با نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان قیمت دام سبک مقداری افزایش پیدا کرد، امّا دام سنگین افزایش قیمتی نداشته است.

رئیس اتحادیه فروشندگان گوشت قرمز اصفهان تصریح کرد: قرار بود گوشت قرمز از طریق امور پشتیبانی دام و زیر نظر جهاد کشاورزی و با نظارت اتحادیه و صنعت و معدن به قیمت 75 تا 76 هزار تومان از دیروز توزیع شود که به علّت نرسیدن گوشت، از امروز این اتفاق خواهد افتاد.

وی افزود: این گوشت برای ماه رمضان توزیع می‌شود و قیمت آن با قیمتی که در بازار وجود دارد چندان تفاوتی نداشته و این تفاوت بین 10 تا 15 هزار تومان است.

آقاجانی در ادامه گفت: انتخاب مکان‌ها برای توزیع به حجم گوشتی است که وارد اصفهان می‌شود و اگر مقدار حجم این گوشت کم باشد بیشتر در مناطق کم‌درآمد شهر اصفهان توزیع خواهد شد.

عبدالرضا آقاجانی عنوان کرد: با توزیع این گوشت در ماه مبارک رمضان افزایش قیمتی نخواهیم داشت؛ در حال حاضر هم در مغازه‌های گوشت فروشی اصفهان سه نوع گوشت توزیع می‌شود.

رئیس اتحادیه فروشندگان گوشت قرمز خاطر نشان کرد: قیمت گوشت بره درجه یک که وزن 12 تا 20 کیلو دارد، 100 هزار تومان است.

وی بیان کرد: نوع دیگر گوشت که گوشت درجه دو نام دارد و گوشت دام‌های درشت است و با قیمت 90 تا 94 هزار تومان توزیع می‌شود.

آقاجانی اذعان کرد: نوع گوشت دیگر که به گوشت درجه سه شناخته می‌شود، گوشت گوسفندان ماده با قیمت 75 هزار تومان قابل توزیع است.

عبدالرضا آقاجانی در پایان گفت: تمام مغازه‌ها موظف شدند که قیمت‌ها و نوع گوشتی که ارائه می‌دهند را در دید مشتریان قرار دهند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1483226
ارسال نظر
نظرات