شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 11:32 منتشر شده در مورخ: 1398/02/17 شناسه خبر: 1483527
معاون تبلیغات اسلامی لرستان:
اعزام بیش از ۱۰۰۰ مبلغ به مناطق مختلف لرستان
معاون تبلیغات اسلامی لرستان گفت: برنامه ریزی شده که بیش از 1075 نفردر سطح استان اعزام وتوزیع از دفتر تبلیغات، معاونت تبلیغ حوزه های علمیه و دفتر مراجع اعزام تقلید داشته باشیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا حجت الاسلام احمد غلامی در گفت و گو با سفیرافلاک اظهارداشت: در ماه مبارک رمضان  براساس تشکیل کمیته برنامه‌ریزی و مدیریت اعزام روحانیون در سطح استان با مدیریت مدیرکل تبلیغات اسلامی استان و همه روسای ادارات تبلیغات و با عنایت به اینکه برای سیل اخیر ادارات ونهادهای مختلف برای اعزام اعلام آمادگی کردند به همین دلیل درصد رشد حضور مبلغین نسبت به سالهای مختلف بیشتر است.

 

 

 وی با اشاره به اینکه در دفتر تبلیغات اعزام مبلغین به 2 برابر رسیده که فقط 400 نفر از دفتر تبلیغات حوزه علمیه قم اعزام می‌شوند افزود: برنامه ریزی شده که بیش از 1075 نفردر سطح استان اعزام وتوزیع  از دفتر تبلیغات، معاونت تبلیغ حوزه های علمیه  و دفتر مراجع اعزام تقلید داشته باشیم. .

 

 

معاون فرهنگی، پژوهشی و آموزشی اداره‌کل تبلیغات اسلامی لرستان بیان کرد: گروههای جهادی، اوقاف و امور خیریه و سازمان تبلیغات اسلامی کشور به صورت گسترده وفراگیرمبلغ درسطح استان با رویکرد عملیات مشترک ماه مبارک رمضان و بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی اعزام کرده اند.

 

 

وی با اشاره به اینکه 100 نفر از مبلغین در شهرستان پلدخترعلاوه بر روحانیونی که از مبانی دیگری حضور دارند اعزام تا پایان ماه مبارک حضور دارند، عنوان کرد: طی دو روز گذشته اعزام ها انجام شده است.

 

 

غلامی با بیان اینکه تا این لحظه 1057 نفر برنامه ریزی اعزام و توزیع مبلغ ومبلغه را در سطح استان لرستان راداریم گفت: در این ماه گروههای تخصصی آموزشی برای کاهش آلام مردم، تقویت روحیه خود باوری، ایجاد نشاط وامید از طرف سازمان تبلیغات اسلامی دربین مردم سیل زده  حضور دارند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1483527
ارسال نظر
نظرات