شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اصفهان
ساعت: 19:49 منتشر شده در مورخ: 1398/02/21 شناسه خبر: 1484034
تلویزیون های کمیابی که 40 درصد گران شدند
نائب رئیس فروشندگان و تعمیرکنندگان لوازم‌خانگی اصفهان گفت: تلویزیون‌های نشان های معروف تجاری در بازار بسیار کمیاب شده و با سی تا چهل درصد افزایش نسبت به قیمت واقعی به فروش رفته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علیرضا قندی در گفت‌وگو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: بعضی از شرکت‌های داخلی در سال 98 چه در زمینه یخچال سازی و چه در زمان تولید قطعات خُرد لوازم‌خانگی با افزایش 20 درصد روی قیمت کالاهایشان اقدام به فروش کردند.

نایب رئیس اتحادیه فروشندگان و تعمیرکنندگان لوازم‌خانگی اصفهان تصریح کرد: از بهمن سال گذشته تلویزیون‌های نشان های معروف تجاری در بازار بسیار کمیاب شده و با سی تا چهل درصد افزایش نسبت به قیمت واقعی به فروش رفته است.

قندی عنوان کرد: قطعاً با افزایش قیمت دلار به خاطر اینکه برخی قطعات در کالاهای داخلی باید از خارج از کشور تأمین شود، افزایش قیمت کالاهای داخلی هم به همراه دارد.

وی با بیان اینکه برخی کالاهای تولید داخل هم قیمت بالایی دارد، افزود: اگر قیمت دلار ثابت و یا روند کاهشی در پیش گیرد بهبود بازار را به همراه خواهد داشت.

علیرضا قندی با بیان اینکه با افزایش قیمت‌ها قدرت خرید مردم کم شده است، اذعان کرد: در برخی کالاهای خُرد قیمت‌ها طوری افزایش پیدا کرده که دیگر مردم قدرت خرید ندارند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1484034
ارسال نظر
نظرات