شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 15:36 منتشر شده در مورخ: 1398/02/19 شناسه خبر: 1484305
رئیس فدراسیون فوتبال:
علی‌رغم مشکلات مالی عملکرد خوبی داشتیم/ سرمربی تیم ملی بازی‌های لیگ را رصد می‌کند
رئیس فدراسیون فوتبال گفت: در مورد سرمربی نیز تا فیفادی وقت داریم و باید این کار را سریع صورت دهیم تا لیگ ما را نیز بررسی کند و البته سرمربی مدنظر ما اکنون لیگ را رصد می‌کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح توس؛ مهدی تاج ظهر امروز در جمع خبرنگاران در حاشیه مجمع انتخاباتی ریاست هیئت فوتبال خراسان‌رضوی اظهار داشت: تیم ملی گمانه‌زنی زیادی دارد و همه نگران تیم ملی هستند و حق دارند نگران باشند و ما هم نگران هستیم. دنبال یک برنامه مدون هستم؛ بعد از رفتن کی روش دنبال یک مربی صاحب سبک و قوی بودیم که توسعه قبلی را ادامه دهد و حاشیه‌های تیم ملی را کم کنیم و این کار به سرعت روندش طی می‌شود و سعی می‌کنیم به فیفادی تعیین سرمربی نرسد.

وی با بیان اینکه درخصوص تیم ملی به خاطر اهمیت بالایی که دارد گمانه‌زنی‌ها زیادی است، مردم نگران تیم ملی هستند و این حق طبیعی آنها است خود ما هم نگران این موضوع هستیم. خاطرنشان کرد: زمانی عنوان می‌شد همه پیراهن تیم ملی دارند و ما نداریم و نگران بودند؛ بعد فیفا اعلام کرد زیباترین پیراهن جام جهانی، پیراهن ما بود؛ در مورد سرمربی نیز تا فیفادی وقت داریم و باید این کار را سریع صورت دهیم تا لیگ ما را نیز بررسی کند و البته سرمربی مدنظر ما اکنون لیگ را رصد می‌کند. حضور هر سرمربی روال خاص خود را دارد.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد اتفاقات بازی ذوب آهن و الزوراء عراق افزود: اعتقادم این است که اتفاق خوبی رخ نداد. جلسه‌ای در حضور وزیر داشتیم و بعد نیز جلسه‌ای کمیته انضباطی و اخلاق و نهادهای نظارتی داشتند؛ بدون شک همه مصاحبه‌ها و مباحث تماشاگران و مدیران را در دو هفته آخر پیگیری می‌کنم و ممکن است به صورت آنی اثر نداشته باشد، اما برخورد متناسب صورت می‌گیرد.

وی گفت: از آقای کرانچار تشکر کردیم و دوستانه مسئله را حل کردیم؛ ارزیابی کمیته فنی این است که نگاه جدیدی در تیم امید داشته باشیم. در جام جهانی و آسیا نسبت به اتفاقات قبل خوب بودیم. تیم امید برای ما مهم است و در تلاش هستیم راه حل بهتری پیدا کنیم؛ سرمربیان تیم امید پیشنهاد شده‌اند.

رئیس فدراسیون فوتبال در ادامه خاطرنشان کرد: با پولی معادل قرارداد سه بازیکن باشگاه های قطر، فدراسیون فوتبال را اداره می کنیم با این حال هشت سال است آقای آسیا هستیم و رده سوم فوتسال دنیا و 16 کرسی بین المللی در ای اف سی را نیز در اختیار داریم و همه این ها با وجود مشکلات مالی موجود به دست آمده است. 

وی همچنین به اهمیت اخذ حق پخش مسابقات و تبلیغات دور زمین فوتبال اشاره و اضافه کرد: برای رفع مشکلات مالی موجود باید همه این حقوق شناخته شده را احصا کنیم. 

رئیس فدراسیون فوتبال با تاکید بر ظرفیتهای بالای فوتبال در خراسان رضوی گفت: حضور این تعداد نامزد در انتخابات ریاست هیات فوتبال این استان بسیار خوب است و هر فردی که انتخاب شد باید دیگر دوستان با او همراه شوند. 
انتهای پیام/ 

http://dana.ir/1484305
ارسال نظر
نظرات