شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 15:31 منتشر شده در مورخ: 1398/02/21 شناسه خبر: 1484796
مدیر کمیته امداد بردسکن خبر داد؛
ارائه خدمات 45 میلیارد ریالی به مددجویان کمیته امداد در بردسکن
مدیر کمیته امداد بردسکن از ارائه خدمات 45 میلیارد ریالی به مددجویان کمیته امداد در بردسکن در سال گذشته خبر داد و گفت: سال گذشته ۳۰ واحد مسکن مددجویی در شهرستان ساخته شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یار خراسانی، سید کاظم حسینی، پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در سال گذشته در شهرستان به ۳۲۵۳ خانواده تحت حمایت خدمات ارائه شده که بیش از 45 میلیارد ریالی اعم از زکات، صدقات و غیره جهت خدمات دهی به افراد تحت پوشش پرداخت شده است.

 

وی خاطرنشان کرد: در سال ۹۷ با کمک های خیرین توانستیم تعداد ۵۰ نوعروس را به خانه بخت بفرستیم و تعداد ۲۰۰ ایتام تحت حمایت مادی و معنوی خیرین قرار گرفتند.

 

مدیر کمیته امداد امام خمینی بردسکن با بیان اینکه سال گذشته ۳۰ واحد مسکن مددجویی در شهرستان ساخته شد، تصریح کرد: با توجه به بارندگی و سیل اخیر به ۲۰۰ واحد مسکن خانواده مددجو خسارت عمده وارد کرد که نیاز به بازسازی دارد و امیدواریم با کمک خیرین این 200 خانه ساخته شود.

 

وی از ۱۴۲۰۰ صندوق صدقات در سطح شهرستان و منازل خبر داد و اذعان کرد: مبلغ ۳۰۰ میلیون تومان از صندوق های صدقات در سال گذشته جمع آوری شد که بر اساس اذن ولی فقیه تقسیم به امور مربوطه افراد تحت پوشش در شهر و روستا به مصرف رسیده است.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1484796
ارسال نظر
نظرات