شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان هرمزگان
ساعت: 13:57 منتشر شده در مورخ: 1398/02/21 شناسه خبر: 1484833
معاون فرهنگی اوقاف هرمزگان:
برگزاری جز خوانی قرآن کریم در ۲۵ بقعه هرمزگان
معاونت فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه هرمزگان با اشاره به حضور قاریان و حافظان کشوری و بین المللی در بازه های زمانی مختلف در اقصی نقاط استان گفت: محافل انس با قرآن در بخش های جز خوانی و ترتیل در 25 بقعه متبرکه در حال برگزاریست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام و المسلمین آزادی، معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه هرمزگان در گفتگو اختصاصی با خبرنگار هرمز با بیان اینکه رمضان ماه بهار قرآن است، اظهار کرد: هر مجلس یا محفلی که قرآن باشد بطور یقین در آنجا برکات و نورانیت خاصی خواهد بود.

معاونت فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه هرمزگان با بیان اینکه جمع خوانی و برپایی محافل قرآن مرکز استان در  13 بقعه متبرک انجام می شود، گفت: محافل انس با قرآن در بخش های جز خوانی و ترتیل نیز در 25 بقعه متبرکه در سراسر هرمزگان در حال برگزاریست.

آزادی با اشاره به حضور قاریان و حافظان کشوری و بین المللی در بازه های زمانی مختلف در اقصی نقاط هرمزگان عنوان کرد: این محافل در هر یک از شهرستان های استان باحضور باشکوه مردم مومن وروزه دار برگزار می شود.

وی با بیان اینکه در سال جاری علاوه بر برگزاری محافل قرائت، جلسات تفسیر قرآن نیز در حال برگزاری است، گفت: تفسیر قرآن باعث افزایش سطح معارف قرآنی و دینی جامعه می شود و امیدواریم روز به روز جامعه ما با قرآن مأنوس شود و بتوانیم یک جامعه قرآنی به تمام معنا محقق سازیم.

معاونت فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه هرمزگان با اشاره به اینکه یکی از محافل جز خوانی قرآن کریم در مرکز استان امامزاده سیدمظفر(ع) بندرعباس است، خاطر نشان کرد: هر روزه ترتیل خوانی قرآن کریم این مکان از شبکه خلیج فارس به صورت پخش مستقیم پخش می شود.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1484833
ارسال نظر
نظرات