شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 21:36 منتشر شده در مورخ: 1398/02/21 شناسه خبر: 1484982
گزارشی از مراکز فعال قرآنی اردبیل؛
موسسه قرآنی نور مبین یکی از فعال ترین مراکز قرآنی استان اردبیل است/ فیلم
موسسه قرآنی نور مبین شهرستان اردبیل یکی از مراکز فعال قرآنی استان اردبیل است که توانسته با جذب بیش از 900 قرآن آموز در رده های سنی مختلف برادران و خواهران به آموزش قرآن کریم در رشته های حفظ، ترتیل، قرائت، مفاهیم و طراحی با مزامین قرآنی بپردازد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ پروین قلی زداه مدیر واحدخواهران موسسه نور مبین شهرستان اردبیل در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، اظهارداشت: موسسه نور مبین در یک منطقه محروم با هدف پوشش دادن این منطقه از شهرستان اردبیل برای بهرمندی کودکان و نوجوانان این منطقه از نعمت برپایی کلاس های قرآنی و هنری دایر شده است.

قلی زاده با اشاره به اینکه تاکنون موسسه نور مبین با سه شعبه مرکزی در داخل شهرستان اردبیل و با جذب بیش از 900 قران آموز خواهر و برادر در رده های سنی مختلف توانسته است کارنامه درخشانی را از خود بجای بگذارد، افزود: قرآن آموزان رده نونهال این موسسه در سنین 6 سال به تعداد 100 نفر است که در رشته های نقاشی با مزامین قرآنی، شعرهای قرآنی و حفظ جزء 30 به روش نمایشی و آوایی آموزش داده می شود.

مدیرواحد خواهران موسسه نور مبین شهرستان اردبیل بیان کرد: در این موسسه علاوه بر آموزش های قرآنی در رشته های روخوانی و روانخوانی، ترتیل، قرائت، حفظ در اجزای مختلف، کلاس های انمیشن، نگارگری و طراحی با مزامین قرآنی نیز اموزش داده می شود.

قلی زاده تصریح کرد: قرآن اموزان موسسه نور مبین شهرستان اردبیل پس از 10 سال آموزش استعداد یابی شده و علاوه بر معرفی و شرکت دادن در مسابقات قرآن کریم در سطوح مختلف استانی و کشوری از بین این قرآن آموزان مربیان قرآنی نیز تربیت و در همین موسسه بکارگیری می شوند.

وی گفت: تاکنون بسیاری از قرآن اموزان موسسه نور مبین توانسته اند در مسابقات کشوری و استانی رتبه های برتر مسابقات قرآنی را اذعان خود کنند.

 

گزارش: مهدی همتی

 

انتهای پیام/

موسسه قرانی مبین در اردبیل
http://dana.ir/1484982
ارسال نظر
نظرات