شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان هرمزگان
ساعت: 09:28 منتشر شده در مورخ: 1398/02/22 شناسه خبر: 1485047
کارشناس هواشناسی هرمزگان:
وزش باد نسبتاً شدید در سواحل هرمزگان/ تمهیدات لازم در بنادر استان صورت پذیرد
کارشناس هواشناسی هرمزگان با اشاره به باد نسبتاً شدید در سواحل استان گفت: تمهیدات لازم در بنادر هرمزگان صورت پذیرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از هرمز؛ مرضیه سی سی پور، کارشناس هواشناسی هرمزگان در گفتگو با خبرنگار ما با بیان اینکه طی امروز و فردا پدیده غالب استان وزش باد نسبتاً شدید است، گفت: با گذر امواج ناپایدار طی امروز و فردا، پدیده غالب در سواحل و جزایر وزش باد نسبتاً شدید گاه گرد و غبار پیش بینی می شود.

کارشناس هواشناسی هرمزگان با اشاره به مواج بودن خلیج فارس، تنگه هرمز و دریای عمان بویژه در ساعات بعد از ظهر اظهار کرد: توصیه می شود تمهیدات لازم در بنادر استان صورت پذیرد.

سی سی پور تصریح کرد: از سه شنبه تا پنج شنبه با کاهش سرعت باد شرایط دریا جهت ترددهای دریایی و انجام امور صیادی و دریانوردی مساعد پیش بینی می شود.

وی با بیان اینکه رگبار باران بهاره در هفته جاری دور از انتظار نیست، عنوان کرد: در ساعات بعد از ظهر هفته جاری افزایش و گذر ابر نیز بر روی آسمان استان پیش بینی می شود و وقوع رگبار بهاره باران در ارتفاعات و مناطق مستعد استان دور از انتظار نخواهد بود.

کارشناس هواشناسی هرمزگان با بیان اینکه برای فردا کاهش نسبی دما پیش بینی می شود، خاطر نشان کرد: از سه شنبه تا پایان هفته نوسانات دمایی بین یک تا دو درجه سلسیوس در نوسان خواهد بود.
انتهای پیام/

http://dana.ir/1485047
ارسال نظر
نظرات