شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 12:32 منتشر شده در مورخ: 1398/02/22 شناسه خبر: 1485065
جوانان موتور محرک پیشرفت کشور هستند
فعال رسانه ای استان بوشهر گفت: جوانان در هر جامعه ای به عنوان فعال ترین و اثر گذار ترین افراد آن جامعه محسوب میشوند و به عنوان یک موتور محرک کشور را به پیشرفت و آبادانی خواهند برد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ایمان شجاعی مقدم فعال رسانه ای استان بوشهر در گفتگو با خبرنگار سپاس گفت: جوانان همواره به عنوان قشری تأثیر گذار از صدر اسلام تا کنون در جامعه اسلامی حضور داشته‌اند و ائمه اطهار (ع) این گروه را به غنیمت شمردن فرصت و بهره بردن از این دوره زندگی سفارش نموده‌اند.

وی بیان کرد: جوانان در هر جامعه و کشوری،محور حرکت هستند ، اگر حرکت انقلابی و قیام سیاسی باشد، جوانان فعالان تر از دیگران و در راس کار گام بر میدارند و این را نیز در عرصه های دیگر هم همین طور بوده است.

شجاعی مقدم اظهار داشت:  کشوری پیشرفت می‌کند که جوانان آن در عرصه‌های داخلی و خارجی حضور فعال داشته و همواره بدنبال ریشه ‌کن کردن مشکلات جامعه خود باشند

وی افزود: در حقیقت این جوانان هستند که یک کشور را در جهت رشد و بالندگی صعود می‌دهند.

این فعال رسانه ای در خصوص ورود جوانان در عرصه های سیاسی بیان کرد: مسئولین باید در عرصه های سیاسی  به جوانان میدان دهند تا خود را ثابت کنند و در آینده روشن کشور تاثیر گذار باشند.

وی در خصوص حضور جوانان در انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به نزدیک شدن به یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی جوانان خوش آتیه استان و کشور باید فعالیت خود را در این عرصه به بالا ببرند و در انتخابات حضور پر رنگی داشته باشند.

شجاعی مقدم تاکید کرد: جوانان باید در عرصه های سیاسی حضور فعال و انقلابی داشته باشند

جوانان باید در عرصه های سیاسی  انقلابی عمل کنند و نگذارند افرادی سود جو آینده کشور و معیشت مردم را  اختلال ایجاد کنند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1485065
ارسال نظر
نظرات