شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 12:58 منتشر شده در مورخ: 1398/02/22 شناسه خبر: 1485149
مدیرعامل شرکت غله منطقه ۲ کشور خبر داد؛
تخصیص ۷۹۰۰  تن شکر یارانه‌ای به مازندران
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 2 گفت: هفت هزار و 966 تن شکر با قیمت مصوب در قالب طرح ضیافت برای توزیع به استان مازندران اختصاص داده شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از بلاغ، سیدمحمد جعفری در گفت و گو با خبرنگار بلاغ از تخصیص 7 هزار و 966 تن شکر یارانه‌ای با قیمت مصوب به استان مازندران خبر داد.
 
 وی با بیان اینکه از 5 هزار و 661  تن شکر تنظیم بازار ایام پایانی سال گذشته، تاکنون 4 هزار و 667 تن در استان مازندران توزیع شده است؛ افزود: شکر باقیمانده از مرحله اول، به زودی بارگیری و وارد استان خواهد شد.
 
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 2 کشور خاطرنشان کرد: با مصوبه ستاد تنظیم بازار کشور و پیگیری‌های صورت گرفته به منظور کنترل قیمت شکر، در مرحله دوم میزان 7 هزار و  966 تن شکر جهت تنظیم بازار ماه مبارک رمضان (طرح ضیافت) برای مصارف خانوار و صنوف و صنایع به مازندران اختصاص یافت.
 
جعفری با اعلام اینکه تاکنون، 294 تن از شکر مرحله دوم وارد استان شده است؛ متذکر شد: شکر یارانه‌ای تنظیم بازار ماه مبارک رمضان با معرفی عاملین توزیع از سوی سازمان جهاد کشاورزی از طریق شبکه‌های توزیعی در اختیار مصرف کنندگان (خانوار)، زنبورداران و دیگر صنوف و صنایع قرار خواهد گرفت.
 
انتهای پیام/

http://dana.ir/1485149
ارسال نظر
نظرات