شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان هرمزگان
ساعت: 14:45 منتشر شده در مورخ: 1398/02/22 شناسه خبر: 1485163
امام جمعه اهل سنت هرمزگان:
ملت ایران تن به بازی سیاسی و تبلیغات دشمن نخواهد داد/دولتمردان به جای دامن زدن به مسائل حاشیه ای به فکر اقتصاد مردم باشند
امام جمعه اهل سنت چارک با بیان اینکه ملت ایران تن به بازی سیاسی و تبلیغات دشمن نخواهد داد، گفت: ملت ایران هوشیار بوده و دولتمردان به جای دامن زدن به مسائل حاشیه ای باید به فکر اقتصاد و معیشت مردم باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ شیخ مسعود راهبر، امام جمعه اهل سنت بندرچارک هرمزگان در گفتگو اختصاصی با خبرنگار هرمز با بیان اینکه بیش از چهل سال است که انقلاب اسلامی با قدرت، استقلال و اقتدار بر روی پای خود ایستاده است، گفت: شجاعت و ایستادگی ملت ایران در برابر تمام آسیب های داخلی و خارجی دشمنان این نظام را خشمگین ساخته است.

امام جمعه اهل سنت بندرچارک با اشاره به سناریوی دشمن مبنی بر جنگ نظامی عنوان کرد: برخی از دولتمردان در داخل کشور  این ترس را در دل مردم  ایجاد کرده اند که اگر سازش و نرمش با طرف های اروپایی نکنیم باعث ایجاد جنگ می شود در حالی که به فرموده رهبر عزیزمان امام خامنه ای(مدظله العالی) جنگ نخواهد شد.

راهبر با بیان اینکه باید از گذشته ها عبرت گرفت، تصریح کرد: آمریکایی ها خودشان از برجام خارج و به تعهداتشان عمل نکرده و در قبال آن هیچ یک از کشورهای غربی عکس العملی از خود نشان نداند و در این زمان نیز سازش با آنها امری بی فایده است.

وی با تاکید بر اینکه امروز ایران یک قدرت بزرگ منطقه و خاورمیانه است، عنوان کرد: هیچگاه دشمن این خطر استراتژیکی جنگ با ایران را انجام نخواهد داد زیرا کشور ما مجهز به پیشرفت ترین جنگنده و سلاح های نظامی است.

امام جمعه اهل سنت چارک با بیان اینکه ملت ایران تن به بازی سیاسی و تبلیغات دشمن نخواهد داد، گفت: ملت ایران هوشیار بوده و دولتمردان به جای دامن زدن به مسائل حاشیه ای باید به فکر اقتصاد و معیشت مردم باشند.

راهبر با تاکید بر اینکه دولتمردان بی عرضگی در مقابله با جنگ اقتصادی را می خواهند در پشت شایعه جنگ نظامی پنهان سازند، گفت: دولت در بحث اقتصادی کاستی هایی داشته و روی خیلی از مسائل نظارت لازم را مبذول نکرده و این امر ضعف مدیریتی آنها را به طور واضح روشن می سازد.

وی با بیان اینکه در کابینه اقتصادی دولت باید تجدید نظر گردد، خاطر نشان کرد: در حال حاضر برای مقابله با جنگ اقتصادی باید دولتمردان با قاطعیت جلو رانت خواری، اختلاس ها و کسانی که ارز نیمایی می گیرند ولی با قیمت آزاد می فروشند را بگیرد و به جای منحرف ساختن اذهان عمومی که دشمن می خواهد جنگ نظامی را به پا سازد به فکر معیشت مردم باشند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1485163
ارسال نظر
نظرات