شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 17:03 منتشر شده در مورخ: 1398/02/22 شناسه خبر: 1485300
غربگرایانی که کاسب ترس شده اند؛
سلیمی: القا جنگ توسط جریانات غرب‌گرا نشان‌گر تزلزل باطنی آن‌هاست/نفوذی‌ها به جنگ روانی دشمن دامن می‌زنند
نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: فضاسازی در خصوص وقوع جنگ نشان‌گر یک نوع تزلزل باطنی در جریان غرب‌گراست است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیار آفتاب؛ در خصوص فعالیت برخی از جریانات سیاسی داخلی برای ایجاد جنگ روانی و دلهره وقوع جنگ، در بین مردم، گفت: متأسفانه برخی از دولتیان و یک‌لایه‌ای از جریان اصلاحات نشان دادند که مرد مقاومت نیستند و در زمان و شرایطی که خنجر دشمن زیر گلوی ماست می‌گویند بیایید و مذاکره کنید.

نسخه بزدلانه

سلیمی افزود: این عین تسلیم و بزدلی است. این‌ها به دلیل واهمه و ترسی که در وجودشان هست پیوسته برای کشور نسخه ذلت پیچیدند و متأسفانه در پاره‌ای از موارد این نسخه ذلت مشکلاتی را برای کشور ایجاد کرده است.

وی ضمن تأکید بر اعلام با صراحت آمریکایی‌ها مبنی بر اینکه قصد جنگ با ایران را ندارند عنوان کرد: این افراد زمانی که می‌دانند کشتی جنگ آمریکا در سوریه، عراق و افغانستان به‌گل‌نشسته است و همچنین درجایی که می‌دانند هر جنگی در منطقه مساوی است با نابودی اسرائیل و هر جنگی در منطقه مساوی است با به فعلیت رسیدن جریان گسترده مقاومت و فعال‌سازی این جریان برای مقابله با پایگاه‌های آمریکا چرا این نوع فضاسازی‌ها را در جامعه انجام می‌دهند.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: زمانی که این جریانات غرب‌گرای داخلی می‌دانند توان امروز جمهوری اسلامی بی‌نظیر است و حتی توان شکست دشمن را دارد، مشخص نیست بر چه اساس نسخه ذلت می‌پیچند.

القا جنگ توسط جریانات غرب‌گرا نشان‌گر تزلزل باطنی آن‌هاست

وی با اشاره به اینکه فضاسازی در خصوص وقوع جنگ نشان‌گر یک نوع تزلزل باطنی در جریان غرب‌گراست اظهار کرد: این‌ها شکست‌خورده‌اند، این‌ها تصورشان این بود که با مذاکرات برجام آمریکایی‌ها می‌آیند و کشور را گلزار می‌کنند [که نشد].

سلیمی ادامه داد: این دست جریانات از افغانستان درس نگرفتند که آیا با حضور آمریکایی‌ها رشد و پیشرفتی در آن کشور حاصل شد؟ مگر آمریکایی‌ها در عراق نبودند، امروز وضع عراق را ببینید. مگر آمریکایی‌ها در سوریه نبودند مگر در مصر نیستند، همچنین در عربستان و اردن، آیا این کشورها را نمی‌بینند.

وی ضمن بیان اینکه یک ملت با عزم و اراده می‌تواند حق خودش را بگیرد تصریح کرد: یک ملت صرفاً بر اساس تکیه‌بر خدای متعال و توانایی خود می‌تواند در مسیر پیشرفت قرار بگیرد. این‌ها چون ذاتاً انسان‌های تنبلی هستند و پیوسته دنبال آسان‌ترین راه‌حل‌ها می‌گردند، به همین دلیل است که دنبال مذاکره هستند. البته باید گفت در مذاکره هم دیدید که چیزی عاید ما نشد و برجام با همه امتیازات داده‌شده هیچ امتیازی، بنا بر گفته آقای ظریف و آقای عراقچی، برای ما نداشت.

جریانی که بدهکار مردم است

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی تشریح کرد: متأسفانه وقتی برخی داخلی‌ها می‌آیند و توان دشمن را به رخ می‌کشند، به دنبال همان جنگ روانی هستند. دشمن امروز در داخل نفوذی‌هایی دارد که این نفوذی‌ها دقیقاً در پازلش بازی می‌کنند و به جنگ روانی موردنیاز دشمن دامن می‌زنند که برای ترساندن مردم تهدید خارجی به‌اضافه فعالیت نفوذی‌ها در داخل کشور، مکمل یکدیگر هستند.

وی خاطرنشان کرد: این جنگ روانی مکمل جنگ اقتصادی است منتهی هدف این‌ها سرپوش گذاشتن بر ناکارآمدی جریان اصلاحات است. جریانی که امروز بدهکار مردم است.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1485300
ارسال نظر
نظرات