شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان جنوبی
ساعت: 17:43 منتشر شده در مورخ: 1398/02/22 شناسه خبر: 1485341
امام جمعه طبس:
ملت ایران توطئه‌های کاسبان ترس را نقش بر آب می‌کند/ دشمن در صدد باج‌گیری است
امام جمعه طبس گفت: ملت ایران شجاعت، درایت و بینش دارند و با حضور در صحنه تمام سیاست‌ها و توطئه‌های دشمنان و کاسبان ترس را نقش بر آب می‌کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدرضا محمدی امام جمعه طبس در گفت‌وگو با خاورستان، در خصوص اهمیت مقابله با جنگ روانی برخی از غرب‌گرایان در القای وقوع جنگ نظامی آمریکا علیه ایران  اظهار کرد: همان طور که مقام معظم رهبری نیز فرمودند جنگ صورت نخواهد گرفت و مذاکره نیز نخواهیم کرد و این چیزی جز ایجاد فضای جنگ روانی و رعب و وحشت در دل بعضی‌ها نیست.

 
وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری، افزود: ملت ایران شجاعت، درایت و بینش دارند و با حضور در صحنه تمام سیاست‌ها و توطئه‌های دشمنان ملت و کاسبان ترس را نقش بر آب می‌کنند.
 
امام جمعه طبس با بیان این‌که مستکبران خود نیز می‌دانند ضربه‌پذیر هستند، تصریح کرد: اگر بخواهند اقدام به جنگ کنند ممکن است شروعش با آن‌ها باشد اما تمام کردن آن به دست آن‌ها نخواهد بود.
 
حجت‌الاسلام محمدی ادامه داد: نیروهای جبهه مقاومت از جمله ایران اسلامی تأثیرگذار خواهند بود و هیچ‌گاه این‌چنین اتقاقی نخواهد افتاد چراکه آن‌ها دنبال جنگ روانی هستند و می‌خواهن