شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 23:17 منتشر شده در مورخ: 1398/02/22 شناسه خبر: 1485407
در شب برتری قهرمان زودهنگام لالیگا، رئال مادرید شکست دیگری به پرونده سیاه این فصل خودش اضافه کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ هفته سی و هفتم رقابت‌های لیگ دسته اول اسپانیا (لالیگا) با برتری تیم فوتبال بارسلونا، تساوی اتلتیکومادرید و شکست رئال مادرید پیگیری شد.

تیم فوتبال رئال مادرید با شکست ۳ - یک در زمین رئال سوسیداد رسماً از نایب‌قهرمانی هم قطع امید کرد. پس از گل دیاس در دقیقه ۶ برای رئال، یک گل سوسیداد توسط سیستم (VAR) مردود اعلام شد اما بلافاصله مرینو در دقیقه ۲۶ بازی را به تساوی کشاند. در ادامه خطای وایخو از رئال مادرید، اخراج او و یک پنالتی برای سوسیداد را در پی داشت اما کورتوا ضربه بازیکن حریف را مهار کرد. در ادامه زالدو در دقیقه ۵۷ و موگوروزا در دقیقه ۶۷ برتری ۳ - یک سوسیداد را رقم زدند تا رئال ۶۸ امتیازی در رده سوم بماند.

بارسلونا که برخلاف هفته قبل به بازیکنان اصلی خودش میدان داده بود در زمین خودش ۲ - صفر ختافه را برد. ویدال در دقیقه ۳۹ و مسی در دقیقه ۸۹ گل‌های قهرمان زودهنگام لالیگا را به ثمر رساندند. اتلتیکومادرید هم با وجود تساوی یک - یک در خانه مقابل سویا، نایب‌قهرمانی‌اش را قطعی کرد. کوکه در دقیقه ۳۰ برای اتلتیکو و سارابیا در دقیقه ۷۹ برای سویا گل زدند.

در سایر بازی‌ها، والنسیا ۳ - یک آلاوس را برد، وایادولید ۲ - یک در خانه رایووایکانو به برتری رسید، اتلتیک بیلبائو ۳ - یک سلتاویگو را از پیش رو برداشت، اسپانیول ۲ - صفر لگانس را مغلوب کرد، لوانته در خانه جیرونا برتری ۲ - یک را جشن گرفت، ویارئال یک - صفر ایبار را برد و رئال بتیس ۲ - یک اوئسکا را شکست داد.

با این نتایج، سقوط اوئسکا و رایووایکانو قطعی شد.

منبع: تسنیم
http://dana.ir/1485407
ارسال نظر
نظرات