شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان هرمزگان
ساعت: 11:18 منتشر شده در مورخ: 1398/02/23 شناسه خبر: 1485525
امام جمعه توکهور و هشتبندی هرمزگان:
آمریکا توان مقابله نظامی با جبهه مقاومت ایران را ندارد/کاسبان ترس هیزم جنگ روانی دشمن را افزایش می دهند
امام جمعه توکهور و هشتبندی هرمزگان با تاکید بر اینکه هدف آمریکایی تنها بازگشت ایران اسلامی به میز مذاکره است، گفت:ترامپ می خواهد برجام را به نام خود و جمهوری خواهان آمریکا مصادره کند و در انتخابات آینده از آن بهره برداری سیاسی انجام دهد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام والمسلمین محمد بارانی، امام جمعه توکهور و هشتبندی هرمزگان در گفتگو اختصاصی با خبرنگار هرمز با تاکید بر اینکه جنگ نظامی نخواهد شد و تنها یک جنگ روانی در جامعه حاکم است،  اظهار کرد: یکی از دلایل اینکه آمریکایی ها جرات جنگ را ندارند و خودشان نیز به این موضوع اعتراف کرده اند قدرت بازدارندگی اصلی جمهوری اسلامی ایران است.

امام جمعه توکهور و هشتبندی هرمزگان تصریح کرد: آمریکا با تجربه ای که در باتلاق عراق و افغانستان و جنگ های نیابتی که در منطقه لبنان، فلسطین و سوریه علیه مقاوت راه انداخته اند به خوبی می دانند که توان مقابله نظامی را با جبهه مقاومت ایران ندارند.

بارانی با بیان اینکه اقتصاد آمریکا رو به افول است، عنوان کرد: با توجه به اینکه آمریکا در  آستانه انتخابات سال آینده هستند و ترامپ به عنوان یک تاجر مشهور به خوبی می داند که جنگ چه بلایی سر اقتصاد آمریکا و وضعیت داخلی کشورش که دارای مشکلات فراوانی است، می آورد.

وی با تاکید بر اینکه با توجه به شرایط داخلی آمریکا جنگ به طور کلی منتفی است، بیان کرد: ترامپ و پمپئو نیز اعتراف کرده اند که قصد جنگ را ندارند و تنها با دروغ و نیرنگ و فریب افکار عمومی می خواهند آب را گل آلود کرده و از این فرصت استفاده کرده و به منافعشان برسند.

امام جمعه توکهور و هشتبندی هرمزگان با اشاره به اینکه برخی از کاسبان ترس در داخل به جنگ روانی آمریکایی ها دامن زده و به آن شاخ و برگ می بخشند، عنوان کرد: گروهی در داخل کشور به جای بیان واقیعت های میدانی به دروغ گویی ها آمریکایی ها دامن می زنند و به میزان هیزم این دروغ گویی ها می افزایند و جو رسانه ای علیه انقلاب را بزرگنمایی می کنند.

بارانی با تاکید بر اینکه هدف آمریکایی تنها بازگشت ایران اسلامی به میز مذاکره است، گفت:  آمریکا و کاسبان ترس از ایجاد جنگ روانی می خواهند برای بحث مذاکره استفاده کنند که به فضل الهی با بصیرت مردم به هدفشان نخواهند رسید.

وی با بیان اینکه ترامپ می خواهد برجام را به نام خود و جمهوری خواهان آمریکا مصادره کند و در انتخابات آینده از آن بهره برداری سیاسی انجام دهد، اظهار کرد: در حالی که خیلی از امتیازات را در برجام ایران به آنها داد اما همچنان می خواهند چند بند دیگر به آن اضافه کنند و به نام خودشان به ثبت برساننند.

امام جمعه توکهور و هشتبندی با اشاره به اینکه مشکل اصلی آمریکا اصل حاکمیت اسلامی ایران است، عنوان کرد: تا زمانی که انقلاب با محتوای اسلامی در ایران حکومت می کند دشمنی آمریکایی ها ادامه داد.

بارانی با بیان اینکه مسئولان باید مشکلات اقتصادی را با استفاده از ظرفیت های داخلی حل نمایند و نگاهی به بیگانگان نداشته باشند، خاطر نشان کرد: با استفاده از ظرفیت های عظیم خدادادی در کشور و نسل جوان آماده و پا به کار و با سیاست های اقتصاد مقاومتی به خوبی می توان با همه دشمنی ها و جنگ اقتصادی مبارزه کرد.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1485525
ارسال نظر
نظرات