شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 14:04 منتشر شده در مورخ: 1398/02/23 شناسه خبر: 1485567
پس از سیل در گلستان؛
تداوم بی توجهی شهرداری آق قلا به وضعیت نامناسب شهر
مسئولین شهری آق قلا پس از فروکش کردن آب در برخی نقاط شهر و روستا ها به وضعیت نامناسب و انبوه گل و لای ها و خروج و پاکسازی آن توجهی نمی کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از گلستان ما؛ دو سیل ویرانگر در روزهای آغازین سال جدید شهر آق قلا را در نوردید که در اثر آنها ، شهر متحمل خسارت های زیاد و سنگینی شد.

اما اینکه چرا پس از سیل هم به برخی کارهای عمرانی سطحی و کم هزینه از جمله ترمیم موقت آسفالت ها و بلوارها و نظافت خیابان ها توجهی نمی شود جای تعجب دارد !

واگذاری خدمات نظافت شهر با مبلغ سنگین به پیمانکار بخش خصوصی و تعلل این شرکت در نظافت شهر موجب اعتراض شهروندان شده است .

بازدید های میدانی خبرنگار گلستان ما و گفتگو با شهروندان نشان می دهد؛ مسئولین شهری آق قلا پس از فروکش کردن آب  در برخی نقاط شهر و روستا ها به وضعیت نامناسب و انبوه گل و لای ها و خروج و پاکسازی آن توجهی نمی کنند.

نیروی انسانی و گروه های جهادی همچنان برای کمک در شهرها و روستاهای آق قلا حضور دارند اما مسئولین شهری که باید خدمات ارائه کنند و ادوات دراختیار داوطلبان قرار دهند، کاری نمی کنند .

مردم شهرو روستاهای آق قلا همچنان دچار گل و لای پس از فروش کرن سیل هستند اما حتی مسئولین شهری فرماندار، بخشدار برای بازدید هم به برخی از مناطق  بخصوص روستاها سر نمی زنند.

همچنین مسدود بودن جاده کمربندی و تردد کامیونها از داخل شهر نیز معضل شهر را افزایش داده است .

همه مسئولین باید دست به دست هم دهند تا بتوانند شهرهای ویران شده از سیل را آباد کنند و گرنه نیروهای جهادی و مردمی با دست خالی نمی توانند انبوه گل و لای ها را که به ادوات سنگین نیازمندند پاک سازی کنند .

باید گفت؛ مردم تا کی باید هزینه های سوء مدیریت در شهر را بپردازند.

گفتنی است؛ پیش از این نیز این پایگاه خبری در خبرها و گزارش هایی به بیان کاستی ها و کم کاری مسئولان شهری در خدمات دهی به مردم سیل زده پرداخته بود.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1485567
ارسال نظر
نظرات