شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اصفهان
ساعت: 13:38 منتشر شده در مورخ: 1398/02/23 شناسه خبر: 1485570
کیسه های آردی که از طلا با ارزش تر هستند!
رئیس شورای بخش کوهپایه گفت: در بخش کوهپایه روستاهای وجود دارد که به نان شب محتاج‌اند و شب گرسنه می‌خوابد و این کیسه آردی که به او داده می‌شود از طلا باارزش‌تر است؛ درامد کشاورزیش صفر شده و شرایط نگهداری دام ندارد

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ احمد لطفی در گفت‌وگو با خبرنگار صاحب نیوز با اشاره به وظیفه شورای بخش ها برای توزیع سهمیه آرد دولتی در سطح بخش، افزود: این سهمیه مخصوص روستاهایی است که نانوایی با سهمیه آرد دولتی ندارند.

رئیس شورای بخش کوهپایه با اشاره به صحبت‌ها و زیاده خواهی هایی که گاهی در این زمینه مطرح می‌شود، عنوان کرد: این حقی است بر گردن شورای بخش و بعضی‌ها این آرد را می‌گرفته و حتی شاید برای غذای دام استفاده می‌کردند که سعی شده با توجه به آمار واقعی و نیاز روستاها این سهمیه اختصاص یابد.

وی افزود: با ورود شورای بخش در توزیع سهمیه آرد دولتی سعی شد عدالت در مورد روستاها بر حسب جمعیت آن‌ها و سهمیه‌بندی برقرار شود، چون برای ما رضایت جمعیت هدف مهم است.

لطفی در پایان گفت: در بخش کوهپایه روستاهایی وجود دارد که به نان شب محتاج‌ هستند و شب گرسنه می‌خوابد و این کیسه آردی که به اهالی این روستاها داده می‌شود از طلا باارزش‌تر است؛ درآمد کشاورزی برخی افراد صفر شده و شرایط نگهداری دام را هم ندارد.

«عکس خبر آرشیوی است»

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1485570
ارسال نظر
نظرات