شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 12:27 منتشر شده در مورخ: 1398/02/24 شناسه خبر: 1485864
رئیس اداره آبفای شهری لنده خبرداد؛
تعطیلی عملیات خط انتقال آب به مخزن شماره ۲ لنده به دلیل کمبود اعتبار/رفع مشکل چندین ساله آب شهرک فجر
دانشمند از کمبود اعتبار کافی برای اجرای خط انتقال آب به مخزن شماره دو لنده خبرداد و گفت: بیش از دو بار مناقصه خط انتقال آب از مخزن شماره یک به مخزن شماره دو برگزارشد که هیچ استقبالی صورت نگرفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خبرلنده، رئیس آب وفاضلاب شهری لنده در جمع مدیران این شهرستان در خصوص آخرین وضعیت پروژه های آب وفاضلاب شهری لنده گفت: ساخت مخزن هزار مترمکعبی شهرک فجر به پایان رسید و اجرای عملیات خط انتقال آن مانده است.

 

وی افزود: پیمانکار در فاز اول خط انتقال بیش از 200متر را اجرایی کرده است و در فاز دوم نیز بیش از 2کیلومتر خط انتقال داریم که پروژه در دو فاز به مناقصه رفته است ولی استقبالی صورت نگرفته است.

 

دانشمند تصریح کرد: برای اجرای عملیات خط انتقال از مخزن شماره یک به شماره دو منتظر برگزاری مناقصه جدید هستیم که امیدواریم هرچه سریعتر این مناقصه برگزارشود.

 

وی تاکیدکرد: یکی از مهمترین چالش های آبرسانی به مناطق بالا دست شهرک فجر در چند سال گذشته با اجرای تغییرات در سیستم خط انتقال و اجرای برخی تغییرات در خود مخزن شماره یک مشکل شهروندان پس از سال ها رفع شده است و هم اکنون به صورت 24ساعته از نعمت آب آشامیدنی بهره مند هستند.

 

رئیس آبفای شهری لنده تصریح کرد: با بنیاد علوی نیز رایزنی هایی برای توسعه خطوط انتقال آب و بهبود وضعیت موجود توسعه زیرساخت آب مذاکراتی داشتیم که امیدواریم در این راستا نیز بنیاد بتواند ما را حمایت ویژه کند.

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1485864
ارسال نظر
نظرات