شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان تهران
ساعت: 14:58 منتشر شده در مورخ: 1398/02/24 شناسه خبر: 1485915
نماینده مردم آستارا در مجلس:
آمریکا با جنگ روانی می خواهد بر سر برجام به توافق برسد
نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی گفت: تنها قصد آمریکا از ایجاد جنگ روانی به توافق رسیدن بر سر معاهده برجام و مذاکره با جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ولی داداشی نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی، در گفت و گو با خبرنگار سیاسی شبکه خبری تهران‌ نیوز در ارتباط با شایعه جنگ نظامی ایران با آمریکا و ایجاد جنگ روانی اظهار داشت: آمریکا در پی جنگ نیست و تنها با جنگ روانی قصد ترساندن ملت ایران را دارد.

وی با اشاره به اینکه ملت ایران همواره شجاعت و بصیرت خود را در تمام عرصه ها به رخ دشمن کشیده است، بیان کرد: آمریکا باید بداند که ملت و دولت جمهوری اسلامی ایران مقاوم و شجاع هستند و از تهدیدهای پوچ ترامپ نمی‌ترسند.

نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه افرادی که دم از جنگ نظامی جمهوری اسلامی ایران با دولت آمریکا می زنند در حقیقت دارند در زمین دشمن بازی می کنند، تأکید کرد: کسانی که فرافکنی می‌کنند تنها قصدشان مشوش کردن افکار عمومی و همکاری با دشمن است.

وی ادامه داد: شایعه جنگ نظامی با آمریکا مسئله‌ای است که برخی از داخل به آن پر و بال می‌دهند تا به مقاصد پنهان خود دست پیدا کنند.

داداشی در پایان با اشاره به هدف شوم و نقشه های خبیث دولت آمریکا و ترامپ عنوان کرد: تنها قصد آمریکا از ایجاد جنگ روانی به توافق رسیدن بر سر معاهده برجام است و تمایل بسیار دارد که با ایران وارد مذاکره شود.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1485915
ارسال نظر
نظرات