شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 12:49 منتشر شده در مورخ: 1398/02/24 شناسه خبر: 1485939
همزمان با ماه مبارک رمضان؛
طرح «همیان مولا» در استان تهران اجرا می شود/ توزیع 25 هزار کیسه بین خیران
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان تهران از اجرای طرح «همیان مولا» در استان خبر داد و گفت: 25 هزار کیسه طرح «همیان مولا» بین اصناف، خیران و مراکز نیکوکاری استان توزیع می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد هادی سیف با بیان اینکه طرح «همیان مولا» با تاسی از سیره حضرت علی (ع) انجام می شود، ادامه داد: این طرح به مناسبت ماه مبارک رمضان و به‌ منظور تهیه سبد غذایی و توزیع بین ایتام و نیازمندان توسط این نهاد اجرا می ‌شود.

وی با اشاره به اینکه طرح همیان مولا همه ساله و همزمان با ماه مبارک رمضان اجرا می شود، افزود: 25 هزار کیسه مخصوص این طرح بین اصناف، خیران و مراکز نیکوکاری استان تهران توزیع می شود تا خیران و نیکوکار بتوانند کمک های غیر نقدی خود را به نیازمندان اهدا کنند.
 
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان تهران ماه مبارک رمضان را فرصت مناسبی برای کمک‌ به نیازمندان برشمرد و گفت: در این ماه زمینه مشارکت گسترده اقشار مختلف جامعه در طرح‌ های مشارکتی این نهاد و توسعه فرهنگ احسان و نیکوکاری فراهم است.
 
سیف تصریح کرد: مردم خیر و نیکوکار استان تهران می‌ توانند با تأسی از سیره مولای متقیان حضرت علی (ع) کمک ‌های غیرنقدی خود را که  شامل مواد غذایی است از طریق مشارکت در طرح همیان مولا جهت اطعام و افطاری به دست نیازمندان و ایتام برسانند.
 
وی به دیگر طرح های مشارکتی کمیته امداد استان تهران که در ماه مبارک رمضان اجرا می شود، اشاره و بیان کرد: طرح‌ های اکرام ایتام و محسنین، اطعام و افطاری نیازمندان، همیان مولا (مشارکت در تهیه مواد غذایی موردنیاز محرومان)، شفا (حامی یابی برای کمک به بیماران صعب ‌العلاج)، مفتاح الجنه، فطریه و کفارات از جمله طرح ‌های مشارکتی این نهاد است که در ماه مبارک رمضان اجرا می ‌شود.
 
سیف ضمن تقدیر و تشکر از مردم نیکوکار استان  تهران به دلیل همراهی و همیاری کمیته امداد استان در یاری رساندن به نیازمندان  و محرومان از آنها دعوت کرد؛ با مراجعه به دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری، کیسه های همیان مولا را دریافت و بر اساس نیت خود کمک های غیرنقدی(شامل مواد غذایی) برای نیازمندان  را داخل آن کیسه ها قرار دهند تا در اولین فرصت به دست نیازمندان برسد.
وی با اشاره به روش های الکترونیکی کمک به نیازمندان خاطر نشان کرد: خیران و نیکوکاران می توانند با شماره  7355 از طریق تلفن ثابت، کد دستوری #021*8877* تلفن همراه و همچنین شماره کارت 6037997900002008 کمک های نقدی خود را برای امور نیازمندان اختصاص دهند.
 
 
http://dana.ir/1485939
ارسال نظر
نظرات