شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 12:51 منتشر شده در مورخ: 1398/02/24 شناسه خبر: 1485941
اهدای میله‌های وزنه‌برداری به هیئت‌ها در آستانه انتخابات
برخی از نامزدهای انتخابات فدراسیون وزنه‌برداری در آستانه برگزاری انتخابات ریاست این فدراسیون اقدام به اهدای میله‌های وزنه‌برداری به هیئت‌ها کرده‌اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ وقتی پای انتخابات در رشته‌های مختلف ورزشی به میان می‌آید، مباحثی نیز در کنارش مطرح می‌شود و اتفاقاتی رقم می‌خورد که همیشه شائبه تبلیغاتی بودن حرکات را در اذهان ایجاد می‌کند. یکی از این دست اتفاقات، اهدای تجهیزات ورزشی به هیئت‌هاست؛ هیئت‌های استان‌ها که روسای‌شان بخش اصلی مجمع انتخاباتی را تشکیل می‌دهند.

 
اکنون فدراسیون وزنه برداری توسط سرپرست اداره می‌شود و با وجود ثبت نام از کاندیداها، هنوز درخصوص زمان برگزاری انتخابات تعیین تکلیف نشده است. در همین راستا برخی نامزدها از کمبودهای همیشگی در هیئت استان‌ها که ریشه در کم کاری گذشتگان و منع قانونی امروزی دارد، بهره برداری انتخاباتی می‌کنند، هیئت‌هایی که با حداقل بودجه و کمبودهای فراوان درخصوص تجهیزات، روزگار می‌گذرانند. با این حال، شنیده شده برخی کاندیدای انتخابات فدراسیون وزنه برداری، اقدام به اهدای میله‌های وزنه‌برداری به برخی هیئت‌ها کرده‌ و به برخی دیگر نیز چنین وعده‌ای داده است!
 
باید دید این اقدامات تبلیغاتی نتیجه‌ای برای این نامزدهای انتخابات در پی خواهد داشت یا اینکه همانند بسیاری از انتخابات، هیئت‌ها فردی که شایستگی دارد را انتخاب می‌کنند؛ نه کسانی که در آستانه انتخابات به صورت ناگهانی به یاد اهدای وسایل به هیئت‌ها می‌افتند. به راستی، چه منفعتی در یک فدراسیون ورزشی وجود دارد که برخی نامزدها برای رسیدن به آن حاضر هستند چنین هزینه‌ای انجام دهند؟
منبع: تسنیم
http://dana.ir/1485941
ارسال نظر
نظرات