شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 19:34 منتشر شده در مورخ: 1398/02/24 شناسه خبر: 1485957
صبح امروز انجام شد؛
کلنگ اولین کارخانه فراوری گیاهان دارویی در درگز بر زمین خورد
با سرمایه گذاری بخش خصوصی صبح امروز کلنگ اولین کارخانه فراوری گیاهان دارویی و میوه در شهرستان درگز با حضور مسئولین شهرستان بر زمین خورد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از درگزخبر؛ با سرمایه گذاری بخش خصوصی،صبح امروز کلنگ اولین کارخانه فراوری گیاهان دارویی و میوه در شهرستان درگز با حضور مسئولین شهرستان بر زمین خورد.

 

این پروژه که با سرمایه گذاری مبلغ بیش از 6 میلیارد تومان در زمینی به مساحت 6000 متر، با زیربنای 2250 متر مربع فعالیت خود را از امروز آغاز کرده است، به اذعان مسئولین طبق زمانبندی های صورت گرفته تا مهر ماه سال جاری به بهره برداری می رسید.

 

در این مراسم حجت الاسلام ایروانی امام جمعه درگز اشتغال آفرینی را یکی از بالاترین عبادت ها دانست و اظهار کرد: امروزه که اوضاع اقتصادی در شرایط مناسبی قرار ندارد و ریسک سرمایه گذاری بالاست، کسی می تواند تمام سختی و ها و مشکلات را به جان خریده و اقدام به اشتغال آفرینی می کند که از روحیه جهادی برخوردار باشد.

 

در ادامه مهدی خالقی شهرستان درگز را یکی از مستعدترین نقاط کشور برای پرورش گیاهان دارویی، شیلات، زنبورداری و باغداری دانست و عنوان کرد: درحال حاضر 80 هکتار از اراضی درگز زیرکشت گیاهان دارویی قرار گرفته و در نظر است از ظرفیت های بسیار بالای اداره منابع طبیعی در جهت افزایش تولید گیاهان دارویی استفاده شود.

 

رئیس اداره جهاد کشاورزی درگز تاکید کرد: این پروژه در اقتصاد شهرستان درگز تاثیرات بسیار مطلوبی را خواهد داشت و برای بیش از 1000 نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم اشتغال آفرینی خواهد شد.

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1485957
ارسال نظر
نظرات