شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 15:18 منتشر شده در مورخ: 1398/02/24 شناسه خبر: 1486012
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان خبر داد؛
ارائه بیش از ۳۰۰۰ خدمت مسکن به مددجویان زنجانی/ ۱۸۰ مددجوی زنجانی صاحب خانه شدند
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان از ارائه 3315 خدمت مسکن به مددجویان زنجانی خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از موج رسا; هدایت صفری امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه خدمات مسکن از اقلام توانمندساز و پرهزینه در سبد حمایتی این نهاد  است، اظهار کرد : تلاش می کنیم با نیاز سنجی صحیح و به موقع و ارائه خدمات هدفمند زمینه ارائه خدمات مورد نیاز مددجویان تحت حمایت این نهاد در بخش مسکن با هم افزایی منابع داخلی کمیته امداد و کمک های مردمی فراهم شود.

وی با بیان اینکه  سه هزار و 315 مورد خدمت در بخش مسکن به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان در سال گذشته ارائه شده است، افزود: خدمات ارائه شده به مددجویان تحت حمایت در این بخش در قالب ساخت ، تکمیل ، خرید ، تعمیرات کلی و جزئی و بهسازی و مقاوم سازی مسکن و ساخت سرویس بهداشتی در مناطق مختلف این استان بوده است.

صفری از سرمایه گذاری بیش از 12میلیارد و 447میلیون تومانی کمیته امداد استان زنجان در بخش مسکن مددجویان تحت حمایت این نهاد در سال گذشته خبر داد و گفت: از مجموع مبالغ هزینه شده برای ارائه خدمات عمرانی به مددجویان تحت حمایت این نهاد در سال گذشته دو میلیارد و 89 میلیون تومان از محل تسهیلات پرداختی صندوق قرض الحسنه  امداد ولایت تامین شده است.

وی با اشاره به اینکه  10میلیارد و 358میلیون تومان نیز  به صورت بلاعوض برای ارائه خدمات مسکن به مددجویان تحت حمایت در سال گذشته هزینه شده است، ادامه داد: از مجموع کمک های بلاعوض هزینه شده برای ارائه خدمات عمرانی به مددجویان تحت حمایت این نهاد  پنج میلیارد و 455میلیون تومان از محل مشارکت مردمی و خیران زنجانی تامین شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان از خانه دار شدن 180 مددجوی تحت حمایت این نهاد در سال گذشته نیز خبر داد و افزود: برنامه ریزی شده است در یک بازه زمانی سه ساله کلیه مددجویان فاقد مسکن یا دارای نامناسب از طریق ساخت ، خرید ، بهسازی و مقاوم سازی مسکن آنها صاحب سرپناه ایمن و مناسب شوند.

وی با اشاره به اینکه توجه به مناطق محروم و روستایی از اولویت های مهم کمیته امداد استان زنجان در ارائه هر نوع خدمت به مددجویان تحت حمایت است، عنوان کرد: با همین نگاه از مجموع خدمات مسکن ارائه شده به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان در سال گذشته  هزار و 458 مورد معادل 44 درصد مجموع خدمات در مناطق محروم این استان بوده است.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1486012
ارسال نظر
نظرات