شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 14:49 منتشر شده در مورخ: 1398/02/25 شناسه خبر: 1486173
فرماندار کلاله:
در سیل اخیر، ۴۴۵ هکتار از مزارع کلزا خسارت دید/ پول کلزاکاران یک هفته ای پرداخت می شود
فرماندار کلاله گفت: بارش های شدید و سیلاب اخیر به ۴۴۵ هکتار از اراضی کلزا در شهرستان کلاله آسیب و خسارت صددرصدی وارد کرد که با تکمیل پرونده کشاورزان و به محض تخصیص اعتبار، برای هر هکتار مزرعه آبی کلزای خسارت دیده، ۵ میلیون تومان و هر هکتار مزرعه دیم کلزا، ۲ میلیون تومان کمک بلاعوض دریافت می کنند‌.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از کلاله خبر، علی اصغر بیانی در حاشیه برداشت کلزا از مزارع شهرستان در گفتگویی اظهارداشت: امسال برای تسهیل در خرید کلزا از کشاورزان، ۳ مرکز خرید را در روستای دهنه، شهر کلاله و پیشکمر در نظر گرفته شد تا کشاورزان دانه روغنی کلزا را با سرعت و بدون دغدغه تحویل این مراکز دهند.

وی به چگونگی پرداخت وجه دانه روغنی کلزا به کلزاکاران اشاره کرد و گفت:هماهنگی لازم جهت پرداخت وجه محصولات کشاورزان انجام شده است و به محض تحویل و ارائه چک لیست به بانک کشاورزی، وجه آنان در هر کیلویی ۳۴۴۰ تومان و کمتر از یک ‌هفته به حسابشان واریز می شود.

 فرماندار کلاله با بیان اینکه بارش های شدید و سیلاب اخیر به ۴۴۵ هکتار از اراضی کلزا در شهرستان کلاله آسیب و خسارت صددرصدی وارد کرد؛ گفت: کشاورزان پس از تکمیل پرونده و به محض تخصیص اعتبار، برای هر هکتار مزرعه آبی کلزای خسارت دیده، ۵ میلیون تومان و هر هکتار مزرعه دیم کلزا، ۲ میلیون تومان کمک بلاعوض دریافت می کنند‌.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1486173
ارسال نظر
نظرات