شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 12:04 منتشر شده در مورخ: 1398/02/25 شناسه خبر: 1486209
سرپرست واحد ارتباطات سازمان حمل و نقل بارو مسافر شهرداری کرمان عنوان کرد؛
افزایش میانگین 18 درصدی نرخ کرایه در کرمان
سرپرست واحد ارتباطات سازمان حمل و نقل بارو مسافر شهرداری کرمان گفت: طبق نرخ نامه مصوب شده در خصوص کرایه تاکسی به طور میانگین 18 درصد افزایش نرخ خواهیم داشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛رضا نظری سرپرست واحد ارتباطات سازمان حمل و نقل بارو مسافر شهرداری کرمان در گفتگو با راه آرمان؛ اعلام کرد: طبق نرخ نامه مصوب شده در خصوص کرایه تاکسی  به طور میانگین 18 درصد افزایش نرخ خواهیم داشت.

وی گفت : همچنین برای چند مسیر محدود از جمله مسیر آزادی تا فرودگاه به دلیل شرایطی که وجود دارد تا 20 درصد افزایش خواهد یافت.

سرپرست واحد ارتباطات سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرمان افزود: نرخ 1200 تومان حداقل کرایه برای تاکسی ها در سطح شهر و مسیر فرودگاه و هوانیروز 1800 تومان خواهد بود.

نظری همچنین به تفاوت نرخ کرایه ون نسبت به تاکسی ها در یک مسیر مشترک اشاره کرده و اذعان داشت: نرخ کرایه ون نسبت به تاکسی ها کمتر است و مجاز هستند که هر ده مسافر خود تکمیل نمایند.

وی در پایان به نرخ کرایه اتوبوس های درون شهری نیز اشاره کرد و بیان داشت: برای اتوبوس های دولتی نرخ 550 تومان و برای اتوبوس های بخش خصوصی 650 تومان اعلام شده است.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1486209
ارسال نظر
نظرات