شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 14:04 منتشر شده در مورخ: 1398/02/25 شناسه خبر: 1486255
دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز سیستان وبلوچستان خبر داد؛
کشف 15مرکز نگهداری زیرزمینی سوخت در حومه زاهدان/ شبکه بزرگ قاچاق متلاشی شد
دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز سیستان وبلوچستان از کشف بالغ بر 15مرکز نگهداری زیرزمینی سوخت قاچاق در حومه شهر زاهدان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد محبی در گفتگو با عصرهامون گفت: با سلسله اقدامات اطلاعاتی شبانه روزی، چندین مرکز نگهداری زیر زمینی سوخت قاچاق در حومه شهرستان زاهدان شناسایی شد که پس از هماهنگی های لازم و کسب مجوز از مرجع قضایی با همکاری پرسنل نیروی انتظامی نسبت به پاکسازی این مراکز اقدام شد.

 
وی افزود: صبح امروز در عملیاتی مشترک و همزمان بالغ بر 15 مرکز زیرزمینی شناسایی و از آنها مقادیر زیادی سوخت قاچاق کشف شد که امکان افزایش این تعداد نیز وجود دارد.
 
به گفته محبی؛ در عملیات های امروز تعدادی اتوبوس مسافربری، نفتکش و خودروهای سبک و سنگین که در امر قاچاق سوخت مبادرت داشتند نیز توقیف و روانه پارکینگ شد.
 
وی با اشاره به ضبط ادوات مورد استفاده در حمل و نقل سوخت از قاچاقچیان تصریح کرد: با اقدامات انجام شده عملیاتی امروز شبکه بزرگ قاچاق سوخت در حومه شهر زاهدان متلاشی شد.
 
دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز سیستان وبلوچستان ادامه داد: متاسفانه بیشتر سوخت های قاچاق کشف شده در سیستان وبلوچستان از سایر استان ها وارد می شود که پس از ذخیره و نگهداری در مراکز زیرزمینی و پنهانی جهت انتقال به کشورهای همسایه به روستاهای مرزی و سپس خارج کشور منتقل می شود.
 
انتهای پیام/
http://dana.ir/1486255
ارسال نظر
نظرات