شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 16:03 منتشر شده در مورخ: 1398/02/28 شناسه خبر: 1487005
نمانیده مردم قائمشهر و سوادکوه در مجلس:
جنگ روانی دشمن برای ایجاد تزلزل در اراده‌هاست
نمانیده مردم قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی گفت: هیاهو و جنگ روانی دشمن درخصوص وقوع جنگ با ملت بزرگ ایران بمنظور ایجاد تزلزل در اراده هاست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از بلاغ، سیدعلی ادیانی صبح امروز در جلسه شورای اداری شهرستان سوادکوه شمالی که با حضور فرماندار شهرستان، امام جمعه و مدیران دستگاهای اجرایی شهرستان برگزار شد در خصوص کارهای اقدام شده و دردست اقدام شهرستان مطالبی را بیان کرد.

وی تصریح کرد: هیاهو و جنگ روانی دشمن درباره وقوع جنگ با ملت بزرگ ایران بمنظور ایجاد تزلزل در اراده‌هاست و جنگ نظامی رخ نخواهد داد چرا که جنگ امروز جنگ اراده‌هاست.

نمانیده مردم قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی افزود: کارنامه نمایندگان مجلس شورای اسلامی طبق قانون اساسی و آیین نامه داخلی مجلس با دو شاخص "قانون گذاری" و "نظارت بر حسن اجرای قانون" ارزیابی می شود.

این مسئول خاطرنشان کرد: در بخش قانونگذاری، کارنامه بنده بنابر سند رسمی مشروح مذاکرات مجلس، ۳۶۵ مورد اظهار نظر تا این لحظه در صحن علنی مجلس دهم است که در بعد از انقلاب اسلامی در بین نمایندگان مازندران بی سابقه است.4

ادیانی ادامه داد: در بخش نظارت می توان به "سوال از رئیس جمهور"، طراح تحقیق و تفحص از "صندوق ذخیره فرهنگیان"، "سازمان محیط زیست کشور"، "سازمان خصوصی سازی" و بسیاری از موارد سوال و تذکر از وزرا اشاره کرد.

وی اظهار کرد: در پرتو اجرای درست نمایندگان به دو وظیفه اصلی خود یعنی تقنین و نظارت، نقش آفرینی سومی هم محقق می شود که آن ایجاد ظرفیت های ملی توسط نمایندگان برای دستگاههای اجرایی استان و حوزه انتخابیه به منظور خدمت رسانی بهتر و سریعتر به مردم است.

نمانیده مردم قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی تصریح کرد: در بخش ظرفیت سازی نمایندگان می توان به پیگیری ها در برخی از این موارد در شهرستان سوادکوه شمالی شامل پیگیری جهت اتمام پروژه گازرسانی به روستاهای لفور، پیگیری جهت انتقال آب سد لفور به روستاهای لفور و شیرگاه که در حال اجرا است، اختصاص ۳۰۰ میلیون تومان مساعدت بلاعوض، ۸۰ میلیون تومان حواله قیر، ۲ میلیارد تومان وام کم درصد و اختصاص ماشین آلات به شهرداری شیرگاه، پیگیری و اختصاص اعتبار جهت احداث و مرمت آببندانها و سردهنه های مهم شهرستان مانند سیدرود و آهنگررود، اختصاص ردیف بودجه برای مطالعه و اجرای تاسیسات فاضلاب شهرهای پل سفید، زیراب، شیرگاه و کیاکلا و همینطور اجرای سد کسلیان و پیگیری جهت ادامه عملیات اجرایی پل شهرک سپاه بعد از تعطیلی ۴ ساله این پروژه اشاره کرد.

در ادامه این جلسه انصارالحسینی فرماندار شهرستان سوادکوه شمالی تاکید بر روسای ادارات مبنی بر حضورمستمر درشهرستان و پیگیری مصوبات جلسات فرمانداری پیگیرهای کارها استانی مربوط به حوزه خودرا خواستار شد.

محمدرضا خمسیه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سوادکوه شمالی نیز در خصوص سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر و 14 خرداد رحلت امام (ره)  مطالبی رابیان کرد.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1487005
ارسال نظر
نظرات