شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 14:28 منتشر شده در مورخ: 1398/02/28 شناسه خبر: 1487040
بازدید رایگان از موزه های سیستان و بلوچستان در روز جهانی موزه ها
معاون میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان از رایگان شدن بازدید از موزه های استان به مناسبت روز جهانی موزه خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصرهامون، مهدی ارباب نیا گفت: همزمان با روز جهانی موزه ها، موزه منطقه ای جنوب شرق با افزایش ساعت کاری از ساعت ۷ تا ۲۲ با اجرای برنامه های متنوع میزبان گردشگران و بازدید کنندگان خواهد بود. 

وی افزود: امسال برنامه های روز جهانی موزه ها با شعار موزه ها به مشابه کانون های فرهنگی؛ آینده ملت ها، در سطح استان برگزار می شود. 

معاون میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان افزود: در روز جهانی موزه ها، مجسمه زن صاحب چشم مصنوعی و اسکلت میمون از شهر سوخته در موزه منطقه ای جنوب شرق کشور در زاهدان به نمایش گذاشته می شود. 

وی با بیان اینکه بازدید از موزه ها در روز جهانی موزه ها نیز رایگان است، ادامه داد: به همین مناسبت نیز کارگاه های آموزشی متنوع برای کودکان با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان برگزار می شود.  

ارباب نیا بیان کرد: مراسم شاهنامه خوانی و اجرای رقص محلی موسیقی سنتی بعد از افطار در موزه منطقه جنوب شرق برگزار می‌شود. 

وحید پورمردان مدیر کل حفاظت از محیط زیست سیستان وبلوچستان نیز در این باره به خبرنگار ما گفت: به مناسبت 28 اردیبهشت ماه روز جهانی موزه، بازدید از موزه تاریخ طبیعی و حیات وحش استان برای علاقمندان در روزهای 28 لغایت31 اردیبهشت ماه رایگان است.

وی افزود: علاقمندان می توانند به منظور بازدید از موزه همه روزه صبح ها از ساعت 8 تا 13 به اداره کل محیط زیست واقع در بلوار شهید قلنبر خیابان هفت تیر مراجعه کنند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1487040
ارسال نظر
نظرات