شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 16:30 منتشر شده در مورخ: 1398/02/28 شناسه خبر: 1487062
دادستان اسلام آبادغرب خبر داد؛
اجرای حکم قلع و قمع سه دستگاه ساخت و ساز غیر مجاز احداثی در اسلام آبادغرب
دادستان عمومی اسلام آباد غرب از اجرای حکم قلع و قمع سه دستگاه ساخت و ساز غیر مجاز احداثی در اسلام آبادغرب خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سید سجاد ملایری  در گفتگو با اسلام آباد خبر، از اجرای حکم قلع و قمع سه دستگاه ساخت و ساز غیر مجاز احداثی در اسلام آبادغرب خبر داد.

دادستان اسلام آبادغرب اظهار داشت: با توجه به اهمیت حفظ و صیانت از اراضی ملی و منابع طبیعی و تأکیدات مقام معظم رهبری در حفظ و صیانت از بیت المال ظرف 20 روز گذشته 3 فقره تخریب و قلع و قمع متصرفات احداثی در شهرستان صورت گرفته است.

وی گفت: این املاک توسط افراد سودجو که متعرضین و متصرفین به اراضی ملی در حریم شهر اسلام آبادغرب بودند با دستور دادستانی توسط یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن، نیروی  انتظامی، شهرداری و منابع طبیعی قلع قمع و تخریب شدند.

 ملایری با اخطار به تمامی کسانی که قصد تعرض به بیت المال را دارند اظهار داشت: دادستانی با همکاری دستگاهای مرتبط با قاطعیت تمام نسبت به جلوگیری از تصرف افراد سودجو اقدام  و در صورت مشاهده مکان های احداثی را قلع و قمع و وضع را به حالت عادی اعاده می نماید.

 دادستان اسلام آبادغرب در پایان گفت: اراضی ملی متعلق به همه مردم است و تمام دستگاه های دولتی و غیردولتی و عموم مردم نسبت به نگهداری از آن باید کوشا باشند.

 

انتهای پیام/

 

 

http://dana.ir/1487062
ارسال نظر
نظرات