شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 16:37 منتشر شده در مورخ: 1398/02/28 شناسه خبر: 1487121
مهمترین اخبار انتظامی استان قزوین؛
کشف بیش از ۱۶هزار لیتر سوخت قاچاق و ۲ کشته در حوادث رانندگی
رئیس پلیس راه استان از فوت ۲ نفر بر اثر ۲ سانحه رانندگی در استان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  به نقل از  صبح قزوین؛ مهمترین اخبار انتظامی استان قزوین را در این خبر می‌خوانید:

کشف35 راس دام فاقد مجوز در بوئین زهرا

سرهنگ حسین علیان نزادی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین اظهار کرد: ماموران بخش انتظامی "شال" حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیون "خاور "حامل دام مشکوک و خودرو را متوقف کردند.

وی افزود: پس از بررسی‌های انجام شده توسط ماموران مشخص شد کامیون فاقدمجوز حمل بوده و در بازرسی از خودرو تعداد 35 راس دام (گوسفند) کشف و  یک نفر در این خصوص دستگیر و محموله دام توقیفی تحویل اداره دامپزشکی شهرستان شد.

فرمانده انتظامی "بوئین زهرا" در پایان تصریح کرد: کارشناسان ارزش تقریبی دام مکشوفه را 800 میلیون ریال برآورد کردند.

2 کشته در حوادث رانندگی در قزوین

سرهنگ نصرالله بیگلری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین اظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک فقره واژگونی در آزادراه " قزوین- رشت " بلافاصله ماموران به محل مورد نظر اعزام شدند.

این مقام انتظامی عنوان کرد: پس از حضور ماموران پلیس در محل حادثه مشخص شد یک دستگاه خودوری "پراید" بنا به عللی واژگون که در اثر این واژگونی متاسفانه سرنشین 6 ساله خودرو بر اثر شدت ضربه در دم فوت شد.

وی افزود: در حادثه ای دیگر نیز در مسیر "دانسفهان به آوج" به وقوع پیوست یک دستگاه خودروی "وانت پیکان" واژگون و راننده آن به دلیل شدت جراحات وارده در دم فوت کرد.

بیگلری تصریح کرد: کارشناسان پلیس راه علت این 2 حادثه را عدم توجه به جلو رانندگان هر 2 وسیله نقلیه اعلام کردند.

رئیس پلیس راه استان قزوین در پایان به رانندگان توصیه کرد: ضمن رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، هنگام خستگی و خواب آلودگی از رانندگی خودداری و پس از استراحت به مسیر خود ادامه دهند.

کشف بیش از 16 هزار لیتر سوخت قاچاق 

سرهنگ "منصور خدایی " در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین ابراز کرد: در پی اقدامات اطلاعاتی ماموران و کسب خبر ار  منابع مبنی بر نگهداری مقادیر زیادی سوخت قاچاق در یکی از روستاهای این شهرستان ، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان اوج افزود: ماموران پس از هماهنگی با مقام قضائی و حضور در محل ، در بازرسی از محل دپوی 16 هزار و 300لیتر "نفت سفید" که به صورت غیرمجاز دپو شده بود کشف شد.

وی با بیان این که ارزش تقریبی سوخت کشف شده 390 میلیون ریال از سوی کارشناسان برآورد شده است، گفت: در این رابطه یک نفر دستگیر و یک دستگاه وانت نیسان توقیف شد.

منصور خدایی در پایان اضافه کرد: سوخت قاچاق کشف شده تحویل شرکت نفت و متهم پس از تشکیل پرونده به اداره تعزیرات استان معرفی شد.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1487121
ارسال نظر
نظرات