شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 16:33 منتشر شده در مورخ: 1398/02/28 شناسه خبر: 1487131
فرمانده انتظامی بردسکن خبر داد؛
دستگیری سارقان حرفه ای وسایل منزل در بردسکن
فرمانده انتظامی بردسکن گفت: مأموران انتظامی شهرستان با هماهنگی مقام قضایی در یک عملیات غافلگیرانه سارق حرفه ای را در مخفیگاهش دستگیر و مقادیر قابل توجهی وسایل سرقتی را از محل کشف کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یار خراسانی، عباس نظافتی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در پی چند فقره سرقت وسایل منزل در سطح روستاهای بخش شهرآباد پیگیری موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی خاطرنشان کرد: ماموران ایستگاه پاسگاه شهرآباد با بررسی شیوه‌ سرقت‌ها و آثار به جا مانده تحقیقات میدانی گسترده‌ای را آغاز و به فرد سابقه داری مضمون و فعالیت‌های وی را تحت نظر قرار دادند.

فرمانده انتظامی بردسکن تصریح کرد: مأموران انتظامی این شهرستان پس از جمع آوری ادله و مستندات کافی و پس از حصول اطمینان از انجام سرقت ها توسط فرد متهم، با هماهنگی مقام قضایی در یک عملیات غافلگیرانه وی را در مخفیگاهش دستگیر و مقادیر قابل توجهی وسایل سرقتی را از محل کشف کردند.

وی همچنین در ادامه اذعان کرد: متهم در مواجهه با ادله و مستندات کشف شده به ۴ فقره سرقت وسایل منزل و معرفی مالخر مربوطه نیز اعتراف کرد که در عملیات جداگانه فرد مالخر نیز شناسایی و دستگیر شد.

نظافتی در پایان عنوان کرد: متهمان پس از دستگیری تشکیل پرونده مقدماتی و منظور سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1487131
ارسال نظر
نظرات