شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 21:03 منتشر شده در مورخ: 1398/02/28 شناسه خبر: 1487167
تکذیب خبر  «جام سه هزار ساله ماننایی اردبیل رونمایی می شود»
پیرو انتشار خبری با عنوان «جام سه هزار ساله ماننایی اردبیل رونمایی می شود» از قول مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از سوی برخی رسانه ها در تاریخ 18/2/98 و انتشار آن بطور پیوسته در برخی از خبرگزاری ها متن تکذیبیه به شرح ذیل جهت انتشار در اسرع وقت به سایت های انتشار دهنده این مطلب ارسال شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از  سبلان‌ما، در تاریخ 98/1/7 خبری با عنوان «کشف جام سه هزار ساله در استان اردبیل» در سایت روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان اردبیل منتشر گردید که با توجه به اهمیت آن، این خبر در سطح وسیعی انتشار یافت.

اما خبر منتشره در تاریخ ۱۸/۲/۹۸ از سوی برخی رسانه ها به نقل از مدیر کل میراث فرهنگی به کذب منتشر گردیده که متاسفانه از سوی رسانه های رسمی و غیر رسمی و رسانه های معاند نظام نیز مورد سوء استفاده قرار گرفته است.

بدین وسیله به اطلاع علاقه مندان به حوزه های مختلف میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری می رساند این خبر کذب محض بوده و مدیر کل میراث فرهنگی استان اردبیل هرگونه اظهار نظر از قول وی در ارتباط با این موضوع را قویا تکذیب می کند.

بنابراین با توجه به گسترش فعالیت های اداره کل میراث فرهنگی استان اردبیل در ماه های اخیر در جهت توسعه استان و به تبع فضای اطلاع رسانی در سطح کشور و به ویژه در سطح استان اردبیل، همچنین افزایش اخبار کذب در فضاهای غیررسمی، اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از تمامی مخاطبان این مجموعه خواهشمند است تا کلیه اخبار و برنامه های اداره کل را از طریق سایت اطلاع رسانی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل پیگیری نمایند.

اردبیل به عنوان مهد تشیع در تمامی ادوار تاریخ و حال حاضر و به ویژه در دوره صفویه محور وحدت ملی و یکپارچگی جغرافیایی در کشور بوده و خط مشی اداره کل میراث فرهنگی استان نیز در این راستا با پیروی از منویات مقام معظم رهبری و زیر پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران درکنار توسعه استان، کمک به تحکیم وحدت و یکپارچکی در کشور است.

اداره کل میراث فرهنگی استان اردبیل انتشار هرگونه مطلب تفرقه افکنانه که در سایت ها و شبکه های اجتماعی منتشر می شود را تکذیب نموده و از رسانه های رسمی و غیر رسمی و افرادی که در حال فعالیت در این حوزه هستند تقاضا دارد تا به دور از انتشار مطالب جهت دار و تنش زا، راهبرد تنویر افکار عمومی و احترام به وحدت ملی را در پیش بگیرند.

 

روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل

انتهای پیام/

http://dana.ir/1487167
ارسال نظر
نظرات