شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 12:09 منتشر شده در مورخ: 1398/02/29 شناسه خبر: 1487262
مدیرکل آموزش و پرورش کرمانشاه:
مطالبات فرهنگیان کرمانشاهی تا نیمه خرداد پرداخت می‌شود
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: مطالبات فرهنگیان استان تا نیمه خرداد ماه سال‌جاری پرداخت می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مجید یزدان پناه در گفتگو با مرصاد ، اظهار داشت: طبق جلسه روز گذشته با معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش برای زمان پرداخت مطالبات فرهنگیان کرمانشاه قول پرداخت این مطالبات تا پایان ماه رمضان یعنی نیمه خرداد ماه قطعی است.

وی با بیان اینکه برذهمین مبنا مطالبات تا سال ۹۶ فرهنگیان کرمانشاه پرداخت خواهد شد افزود: مطالبات فرهنگیان مربوط به سالذهای ۹۰ و ۹۱ و ۹۲ تسویه شده و به زودی مطالبات از سال ۹۳ تا ۹۶ نیز تسویه می‌شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه با بیان اینکه مجموع مطالبات مذکور ۴۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان است، گفت: به زودی شاهد پرداخت ۲۰ میلیارد تومان مطالبه باقی مانده به فرهنگیان هستیم.

وی خاطرنشان کرد: بلافاصله پس از پذیرفتن مسئولیت در این حوزه پیگیر مطالبات فرهنگیان تا سال ۹۶ شدیم و قول مساعد در این زمینه گرفته شد.

یزدان پناه با اعلام اینکه ۹ میلیارد تومان دیگر از مطالبات مذکور طی ماه جاری پرداخت شد، عنوان کرد: آموزش و پرورش به طور مداوم با مطالبات جدیدی مواجه است.

وی با بیان اینکه تنها مطالبه مربوط به سهمیه مناطق جنگی طی شش ماه سال قبل حدود ۴۰ میلیارد تومان است گفت: مطالبات فرهنگیان سرفصل‌های متعددی از قبیل پاداش بازنشستگان، حق الزحمه انتخابات، حق رزمندگی، حق شیفت، حق الزحمه مأموریت‌های اداری و … دارد.

 

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1487262
ارسال نظر
نظرات