شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 11:47 منتشر شده در مورخ: 1398/02/29 شناسه خبر: 1487267
جانشین فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر:
ملت‌های جهان فروپاشی آمریکا و اروپا را به زودی خواهند دید
جانشین فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: ملت‌های جهان فروپاشی آمریکا و اروپا را به زودی خواهند دید

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سپاس، سرهنگ عبدالرضا دشتی صبح امروز در مراسم معارفه جانشین فرمانده تیپ پیاده امام صادق(ع) استان بوشهر، اظهار داشت: مجالس قرآن، افطاری، کمک به فقرا، دوری از محرمات و نیکی به همنوعان در ماه مبارک رمضان همه درهای بهشت هستند.

دشتی در ادامه با تاکید بر اینکه امروز آمریکا در مقابل ایران اسلامی یک شکست خورده تمام عیار است، یادآور شد: امروز بیداری ملت‌های اسلامی برگرفته از مقاومت ملت ایران بوده و این تفکر انقلابی توانسته به خوبی در جلوی‌دشمن بایستند.

وی با بیان اینکه حربه آخر آمریکا برای شکست ملت ایران حربه اقتصادی است، افزود: ملت ایران با مقاومت در این جنگ نیز پیروز خواهد بود و سربلندی در این جنگ فروپاشی این شیطان بزرک است.

جانشین فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با بیان اینکه امروز اقتدار ایران اسلامی برای جهانیان به اثبات رسیده و باعث عصبانیت دشمنان شده، گفت: بدخواهان ملت ایران از روحیه شهادت‌طلبی ما وحشت دارند و بدانند که راه امام حسین (ع) توسط جوانان باغیرت ایران ادامه دارد.

وی با تاکید بر اینکه همه گرفتاری‌های ما از آمریکاست، خاطرنشان کرد: آن کسانی که رو به افول و نابودی هستند، آمریکا و قدرت‌های شیطانی منطقه‌اند و همین حالا نیز نشانه‌های آغاز این افول، روشن است.

 دشتی با اشاره به اینکه ملت‌های جهان فروپاشی آمریکا و اروپا را به زودی خواهند دید، تصریح کرد: آمریکایی‌ها، عزت و قدرت ما را نشانه گرفته‌اند و با اصل انقلاب و مردم غیور ایران مخالف هستند.

جانشین فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب توسط مقام معظم رهبری در 22 بهمن ماه سال 97، بیان داشت: آنطور که انتظار می‌رفت در بحث گام دوم انقلاب هنوز حتی از سوی نیروهای انقلابی هم کاری نشده است.

دشتی با تاکید بر اینکه با رفتارهایی که ما داریم به تمدن نوین اسلامی نخواهیم رسید، گفت: برای رسیدن به تمدن نوین اسلامی رفتارهای ما باید در عرصه‌های خانواده، اجتماع و ادارات اساسی تغییر کند.

در پایان این مراسم طی حمی جانشین فرمانده تیپ پیاده امام صادق(ع) استان بوشهر معرفی شد.

 

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1487267
ارسال نظر
نظرات