شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 14:04 منتشر شده در مورخ: 1398/02/29 شناسه خبر: 1487414
امیر خادم در صحبت‌هایی خطاب به سرپرست فدراسیون کشتی انتقادات تندی را نسبت به او مطرح کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از "ورزش سه"، امیررضا خادم، دارنده دو مدال برنز المپیک‌های بارسلون و آتلانتا و کاندیدای ریاست فدراسیون کشتی گفت: نمی‌دانم باید به حال مظلومیت ورزش اول کشورم، "کشتی" گریست  و یا به خاطر جایگاه والایش در نزد مردمم بر خود بالید؟! ورزشی که آنقدر وزین و پر ابهت است که حتی شاهدیم افرادی در نظام سیاسی کشور با جایگاهی در حد سخنگویی هیات رییسه مجلس هم، به نیت ورود و بهره مندی از ظرفیت های خاص و منحصربه فرد کشتی ، به هر حربه‌ای متوسل می‌شوند تا بلکه از این طریق از دریا پر مهر و محبت و صادقانه مردم به فرزندان و قهرمانانشان نصیبی هم به آنها برسد! و برای تحقق این رویا حتی حاضر هستند به قیمت متوقف کردن و ایجاد مانع در مسیر حرکت ورزش کشور در آستانه المپیک، به ایجاد فشار غیرمسقیم بر وزارت ورزش و جوانان از طریق فراهم آوردن موجبات طرح استیضاح برای وزیر و سپس قرارگرفتن در نقش حامی وزیر در مجلس، به اخذ امتیاز جهت گرفتن سکان کشتی برسند!

 
وی ادامه داد: برای دوست عزیز جناب آقای نعمتی واقعاً متاسفم. او که در ۵ سال گذشته، نحوه کار و فعالیت بنده، به عنوان یک خاک تشک خورده را دیده و می‌داند من این بازیهای سیاسی را میشناسم، چرا باید چنین بازیهای ناخوشایندی را به درون خانواده رنج کشیده کشتی بیاورد؟
 
 
خادم تصریح کرد: آیا ولع دیده شدن در رسانه‌ها در پوزیشن حامی ورزش آن هم به قیمت بازی با ورزش مدال آور کشور در المپیک، آن هم چند ماه مانده به المپیک، ورود به جریان انتخابات و رقابت اهالی کشتی و در این بین از آب گل آلود ماهی گرفتن دغدغه رفتن به سوییس، ایتالیا و دریافت ویزای شینگن طولانی مدت و... را درست می‌دانید؟
 
 
وی خاطرنشان کرد: طبیعی است که برخی از قهرمانان و پیشکسوتانِ پاک سیرت خانواده کشتی، متوجه این رفتارهای نادرست سیاسی نشوند، اما برای من کوچکتر و برخی دیگر از بزرگان جامعه کشتی، این بازی سیاسی شناخته شده است. برادر عزیز، میدان کشتی، فضای سیاست و مجلس نیست. جالب تر اینکه شنیده ام فکر ماندن تا المپیک ۲۰۲۰ را هم در سر می‌پرورانید و منتظر فرصت بعدی هستید!
 
 
وی گفت: آقای نماینده ای که قرار بوده موکل مردم در مجلس باشی، با کشتی بازی سیاسی نکنید.البته حرف بسیار است، اما به حرمت همکاری چندساله در وزارت ورزش با دکتر سلطانی فر و عدم تمایل به بیشتر شدن فشارهایتان بر ایشان در مجلس ، از طرح بسیاری چیزها که از بابت آنها ۵ سال در مجلس خون جگر خوردم و از امثال شما دیدم، پرهیز میکنم.
 
 
خادم ادامه داد: و باز هم اگر نبود بی‌حرمتی‌تان به نامه بسیار محترمانه؛ متقن و صریح هیات کشتی استانها ، بعنوان اکثریت اعضاء مجمع کشتی کشور و یا زیر سوال بردن تلاش های جوان بی ادعا و بااخلاق کشتی کشور حمید بنی تمیم و در نهایت هم گله مندی و اعلام تحریم انتخابات از سوی قهرمان بزرگمان علیرضا حیدری بخاطر گله مندی اش از عیان شدن "دم خروس" و نقشه "مهندسی انتخابات"، باز هم سکوت می کردم و دم فرو می بستم، چرا که خودتان میدانید که کسب پست ریاست فدراسیون کشتی موقعیتی نیست که بتواند باعث کوتاه آمدن از هدف اصلی از این بازگشتم باشد.
 
 
خادم در پایان خاطرنشان کرد: من قصد بازگشت دارم به این نیت که شاید بتوانم حافظ و (شاید) ارتقاء دهنده اعتبار و شان این رشته پهلوانی باشم و قطعا کسب این جایگاه به هر قیمت فرسنگ ها با این امید مقدس فاصله دارد و می دانم که انتشار این نامه ممکن است تبعات خوبی برایم نداشته باشد اما به همان دلیلی که ۵ سال تحمل بسیاری افراد از جنس جنابعالی باعث فرسودگی و پیر شدنم به بیش از ۲۰ سال شد، قطعا کوتاه آمدن در مقابل بازیهای سیاسی و خودخواهانه به امید رسیدن به یک جایگاه، شکسته ترم خواهد نمود! آقای نعمتی، خانواده کشتی را با استفاده از روش تهدید و ارعاب، نمیشود ترساند.
منبع: ورزش 3
 
http://dana.ir/1487414
ارسال نظر
نظرات