شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 20:04 منتشر شده در مورخ: 1398/02/29 شناسه خبر: 1487481
به مناسبت ماه مبارک رمضان صورت گرفت:
برگزاری دومین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی اسلام آباد غرب
به مناسبت ماه مبارک رمضان ، امروز دومین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی اسلام آبادغرب برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از اسلام آباد خبر، به مناسبت ماه مبارک رمضان ، امروز دومین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی اسلام آبادغرب برگزار شد.

 سیروس عبدی معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری  شهرستان در این جلسه گفت:  از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون 780 مورد بازدید از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و در همین راستا از اماکن عمومی 432 مورد بازدید بعمل آمده است

وی افزود: در راستای ارتقا سلامت شهروندان و با تلاش مجموعه شبکه بهداشت و درمان 16 مورد نمونه برداری از مواد غذایی و 61 مورد نمونه برداری از آب شرب انجام شده و 180 کیلوگرم مواد غذایی تاریخ مصرف گذشته و فاسد معدوم شده است

معاون سیاسی و اجتماعی در ادامه عنوان کرد: انتظار می رود همه شهروندان در طرح ملی کنترل فشار خون شرکت کنند و در این راستا ادارات همکاری لازم را بعمل خواهند آورد.

در این جلسه چگونگی طرح بسیج ملی کنترل فشارخون بالا با شعار؛ فشار خون بدانیم و اقدام کنیم، توسط دکتر نادری مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان تشریح گردید، همچنین مصوبات هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی و جلسه قبل کارگروه سلامت مورد بررسی قرار گرفت.

گفتنی ست: در جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی اسلام آبادغرب کارشناسان بیماری های غیر واگیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان با ارائه گزارشی موضوعات لازم را به اطلاع شورای اداری رساندند.

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1487481
ارسال نظر
نظرات