شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 23:26 منتشر شده در مورخ: 1398/02/29 شناسه خبر: 1487518
نماینده وزن ۶٣- تکواندو ایران در مسابقات قهرمانی جهان به مدال نقره رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ روز پایانی از بیست‌وچهارمین دوره رقابت‌های تکواندو قهرمانی جهانی امروز (یکشنبه) در سالن آرنای شهر منچستر انگلیس پیگیری شد و سروش احمدی نماینده وزن ۶۳- کیلوگرم تکواندو ایران به مدال نقره رسید.

نماینده تکواندو کشورمان در دیدار پایانی به مصاف شوای ژائو قهرمان المپیک ریو ۲۰۱۶، دارنده طلا و برنز جهان از چین رفت و با شکست ٢٧ بر ٧ به مدال نقره بسنده کرد.

احمدی برای حضور در دیدار پایانی ابتدا مقابل کریستوفر صباغ از آلمان در پایان راند دوم به برتری ۲۴ بر ۲ دست یافت و در ادامه مقابل حمد موبارک از عربستان در پایان راند دوم با نتیجه ۲۳ بر ۲ پیروز شد.

او در مرحله یک هشتم نهایی نیز برای سومین بار در این مسابقات در پایان راند دوم به دلیل اختلاف ۲۰ امتیازی مقابل رقبای خود به برتری دست یافت. احمدی در این مسابقه مقابل ابراهیم زرمان از اندونزی به برتری ۲۱ بر یک دست یافت. وی در مرحله یک‌چهارم نهایی نیز با برتری ۲۲ بر ۱۴ مقابل جواد آقایف از آذربایجان به نیمه‌نهایی صعود کرد.

نماینده کشورمان در مرحله نیمه نهایی به مصاف جواد آچاپ قهرمان جهان در سال ۲۰۱۵ از بلژیک رفت و با برتری ۶ بر ۳ به دیدار پایانی صعود کرد.

با کسب مدال نقره سروش احمدی پرونده نمایندگان کشورمان در بیست و چهارمین دوره این مسابقات با کسب ٢ مدال نقره توسط مهلا مومن‌زاده و احمدی و یک مدال برنز توسط آرمین هادی‌پور بسته شد.

تیم ملی مردان کشورمان در مسابقات این دوره با ترکیب آرمین هادی‌پور در وزن یک، محمدحسین پلنگ‌افکن در وزن دوم، سروش احمدی در وزن سوم، امیرمحمد بخشی در وزن پنجم، مهران برخورداری در وزن ششم و سجاد مردانی در وزن هشتم شرکت کردند و میرهاشم حسینی در وزن چهارم و عرفان ناظمی در وزن هفتم به دلیل عدم دریافت روادید این مسابقات را از دست دادند.

در بخش بانوان نیز مهلا مومن‌زاده، ناهید کیانی، یلدا ولی‌نژاد، کیمیا همتی، پریسا جوادی و اکرم خدابنده شش هوگوپوش کشورمان در مسابقات بودند.

هدایت تیم ملی تکواندو مردان با فریبرز عسگری و در بخش زنان با مهرو کمرانی بود.

یست‌وچهارمین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی جهان ۲۰۱۹ با حضور ۹۷۵ تکواندوکار از ۱۵۰ کشور از روز چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ماه به مدت ۵ روز به میزبانی منچستر انگلیس برگزار شد.

منبع: تسنیم
http://dana.ir/1487518
ارسال نظر
نظرات