شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 10:59 منتشر شده در مورخ: 1398/02/30 شناسه خبر: 1487572
چابهار، میزبان همایش ملی گفتمان دینی و نقش سازمان های مردم نهاد
مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان از برگزاری همایش گفتمان دینی و نقش سازمان های مردم نهاد در مرداد ماه سال جاری در چابهار خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ادهم کرد در گفتگو با عصرهامون، در تشریح این خبر گفت: در سال جاری طرحی با موضوع گفتمان مذاهب اسلامی از طرف یکی از دبیران سازمان های مردم نهاد استان به وزارت ورزش و جوانان ارائه شد که پس از مطالعه و تایید در وزارتخانه تامین اعتبار شد.

وی با اشاره به برگزاری مرحله اول این همایش در سطح بین المللی، افزود: با تصمیم وزارت ورزش و جوانان مرحله دوم این همایش در سطح ملی اجرایی می شود و یکی از مهم ترین رسالت های آن مطرح کردن مباحث جهان اسلام با زبان علمی در بدنه اجتماعی است.

وی از برگزاری این همایش در 28 مرداد سال جاری در بندر چابهار خبر داد و تصریح کرد: نشست هم اندیشی علمای تشیع و تسنن سراسر کشور نیز با هدف استفاده از ظرفیت های علما دانشگاهیان استان در همین تاریخ برگزار خواهد شد.

کرد ادامه داد: برگزاری همایش هایی از این دست را موجب پیوند عمیق بین دین و سازمان های مردم نهاد جوانان است.

وی در پایان تاکید کرد: ارزشمند ترین خروجی این همایش تقویت بیش از پیش وحدت و همبستگی میان مذاهب مختلف اسلامی است که با صلح و دوستی در کنار هم زندگی می کنند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1487572
ارسال نظر
نظرات