شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 10:50 منتشر شده در مورخ: 1398/02/30 شناسه خبر: 1487586
دفتر نماینده ولی فقیه در استان بوشهر خبر داد:
پیگیری نماینده ولی فقیه در استان برای حل مشکلات تیم شاهین بوشهر
بعد از صعود شاهین شهرداری به لیگ برتر و شادی مضاعف اهالی استان بوشهر بابت این اتفاق بزرگ، در چند روز گذشته خبرهای ضد و نقیضی پیرامون تیمداری شهرداری مخابره شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سپاس، بعد از صعود شاهین شهرداری به لیگ برتر و شادی مضاعف اهالی استان بوشهر بابت این اتفاق بزرگ، در چند روز گذشته خبرهای ضد و نقیضی پیرامون تیمداری شهرداری مخابره شده است.

پس از آنکه از منابع رسمی باشگاه شاهین شهرداری خبری مبنی بر عدم حمایت مالی شهرداری را اعلام کردند، فضای خبری استان و هواداران پر تعداد شاهین بیش از گذشته ملتهب شد.

در همین حال دفتر نماینده ولی فقیه در استان با خبرنگار ما تماس گرفت و از عموم اهالی ورزش و بخصوص فوتبال خواست تا در این شرایط حساس فضا را برای همدلی بیشتر آماده کنند و برخی نا امیدی را میان مردم رواج ندهند.

دفتر آیت الله صفایی بوشهری در این باره تاکید کرد،ایشان شخصا نگران و پیگیر ماجرا هستند و حتی روز یکشنبه مذاکرات خوبی با وزیر مربوطه صورت گرفته است.

امام جمعه محترم و ورزش دوست بوشهر که همواره نگاه خاص و مطلوبی پیرامون ورزش و فوتبال داشته، این قوت قلب را به مردم می دهند که در انتظار خبرهای خوبی برای حمایت از تیم شاهین شهرداری باشند.

 

 

انتهای پیام/

 

 

http://dana.ir/1487586
ارسال نظر
نظرات