شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 16:45 منتشر شده در مورخ: 1398/02/30 شناسه خبر: 1487732
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری کلاله:
با عاملان جمع اوری دنبلان برخورد قانونی می شود/ جمع آوری برگ درختان و حمل آنها به مکان دیگری ممنوع است
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان کلاله گفت: برداشت دنبلان از سطح جنگل های شهرستان کلاله ممنوع است و در صورت مشاهده، با عملان برخورد قانونی خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از کلاله خبر،محمد صادق بشکوفه در گفتگویی اظهار داشت: از همان ابتدا برداشت دنبلان با توجه به آسیبی که به پوشش گیاهی و خاک جنگل ها وارد می کند، ممنوع بود و با اعلام رسمی این مهم، در صورت مشاهد با عاملان جمع آوری برخورد می شود.

وی افزود: در صورت مشاهده برداشت دنبلان از سطح جنگل های شهرستان، دنبلان های برداشت شده و ابزار برداشت ضبط می شود و عامل نیز جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی خواهد شد.

جمع آوری برگ درختان و انتقال آن ممنوع است

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان کلاله در واکنش به خبری مبنی بر جمع آوری برگ درختان از جنگل ها و انتقال آن به مکان های نامعلوم، اظهار داشت: با توجه به اینکه این اقدام باعث اسیب به پوشش خاکی جنگل ها می شود، در صورت مشاهده چنین اقدامی با متخلفان برخورد قانونی خواهد شد و پرونده انها جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی ارجاع داده می شود.

گفتنی است براساس شنیده ها برخی که احتمالا باند هستند، با هدف انتقال برگ ها و به تبع آن فروش برگ ها، اقدام به جمع آوری برگ از سطح جنگل ها می کنند و به نوعی خاک آینده جنگل ها را جمع آوری و به فروش می رسانند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1487732
ارسال نظر
نظرات