شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 16:16 منتشر شده در مورخ: 1398/02/30 شناسه خبر: 1487760
تکذیب آموزش رقاصی و حضور دی جی در مدارس زاهدان
طی روزهای گذشته کلیپی توسط یکی از کانال های فضای مجازی منتشر شد و گردانندگان آن مدعی آموزش رقاصی و هنجارشکنی در یکی از مدارس زاهدان شده بودند که تکذیب شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مدیر یک موسسه موسیقی در گفتگو با عصرهامون گفت: طی روزهای اخیر افرادی در کانال های پیام رسان فضای مجازی با اهداف خاص و مشخص شده به دنبال تخریب و ضربه زدن به برخی نهادهای دولتی، فرهنگی و آموزشی در سیستان وبلوچستان بودند که در اجرای مقاصد شوم خود حتی حاضرند به دروغ گویی و انتشار خبر کذب نیز روی بیاورند.

سرگزی افزود: حدود 20روز قبل بنده کلیپ تصویری کوتاهی از جشن تولد فرزندم که در منزل شخصی ام بود را در صفحه مجازی خود برای مشاهده اقوام و آشنایان منتشر کردم اما متاسفانه برخی کانال های خاص از کلیپ شخصی بنده سوء استفاده کرده و با میکس و صداگذاری بر روی آن درصدد تخریب برآمدند.

وی تاکید کرد: این افراد ضمن حذف صدای اصلی و جایگزینی با موسیقی دیگر و قرار دادن یک تصویر دروغین در فایل گزارش خود، جشن خانوادگی مرا را به رقص و پایکوبی در یک مدرسه و در میان دانش آموزان با موسیقی یک خواننده خاص نسبت دادند که کاملاً کذب و خلاف واقع است.

وی ادامه داد: اینکه برخی ها پس از گذشت 20 روز از نشر کلیپ، اقدام به پخش خبری خلاف واقعیت می کنند ناشی از اغراض پشت پرده است که بنده نیز به طور رسمی شکایت خود را تحویل پلیس فتا داده و از مراجع قانونی پیگیر برخورد جدی قانونی با عوامل پخش این شایعه و تهمت و افترا شده ام.

 مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش سیستان وبلوچستان نیز به خبرنگار ما گفت: ارتباط این کلیپ با یک مدرسه در زاهدان از اساس کذب محض است و متاسفانه برخی ها به دنبال تخریب وجهه آموزش و پرورش در این استان هستند. 

مرادی افزود: لطمه به آموزش و پرورش در ابتدا لطمه به پیکره جامعه، بنیان خانواده و فرزندان و نزدیکان همین افراد است و توصیه می کنیم که فعالان فضای مجازی بر مدار صداقت و راستگویی حرکت کنند و از نشر هرگونه خبر خلاف واقعیت خودداری کنند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1487760
ارسال نظر
نظرات