شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 15:30 منتشر شده در مورخ: 1398/02/30 شناسه خبر: 1487765
مسئول بانوان اداره‌کل ورزش و جوانان کرمانشاه:
ورزش بانوان کرمانشاه با چالش کمبود فضای ورزشی مواجه است
مسئول ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: فضاهای ورزشی موجود در استان پاسخگوی نیاز بانوان نیست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ نرگس یوسفی در گفتگو با مرصاد ، با بیان اینکه فضاهای ورزشی موجود در استان جوابگوی همه رشته‌های ورزشی در بخش بانوان نیست، اظهار داشت: در سطح شهر سالن‌های محدودی در اختیار بانوان قرار دارد و تنها مجموعه کوثر از صبح تا شب برای حضور بانوان دایر است.

وی با بیان اینکه در همه نقاط شهر مجموعه‌های ورزشی متعلق به بانوان وجود ندارد، افزود: در حال حاضر ۲۵ مکان ورزشی متعلق به اداره کل ورزش و جوانان، ۱۵ مکان مربوط به سایر نهادها، ۷۶ مکان به صورت خصوصی و به صورت مشترک نیز ۱۸۶ مجموعه در سطح کرمانشاه مشغول ارائه خدمت به بانوان هستند.

یوسفی افزود: باید به نحوی برنامه ریزی شود تا همه بانوان از امکانات موجود استفاده کنند، بانوان کرمانشاهی از بعد ورزش قهرمانی حرف‌های زیادی برای گفتن دارند و با وجود همین امکانات و تجهیزات نیروهای توانمندی در سطح استان داریم.

مسئول ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه بسیاری از نیروهای توانمند ما در سطح شهرستان‌ها فعالیت دارند درصدد توسعه و ارتقای ورزش قهرمانی و ساماندهی ورزش حرفه‌ای و نیز از نظر ورزش همگانی به دنبال ارتقای سلامت در کنار نشاط و توسعه مهارت‌های جسمی و روحی هستیم.

وی گفت: در راستای شناسایی و توسعه ورزشهای بومی و محلی به طور جدی برای توسعه ورزش بین زنان روستایی اقداماتی در حال انجام است.

یوسفی خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۲۳۱ هزار و ۴۶۰ نفر بانوی کرمانشاهی در سطح استان کرمانشاه به صورتغیرسازمان یافته به ورزش همگانی می‌پردازند.

 

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1487765
ارسال نظر
نظرات