شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان تهران
ساعت: 20:29 منتشر شده در مورخ: 1398/02/30 شناسه خبر: 1487826
افت دوباره بازار بورس
شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با افت ۹۷۹واحدی مواجه شد و به 211 هزار و 871 واحد رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از شبکه خبری تهران نیوز، در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه تعداد ۳ میلیارد و ۶۵۶ میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزش یک هزار و ۷۲میلیارد تومان در ۲۷۵هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بیشترین اثر منفی بر شاخص در روز جاری به نمادهای معدنی و صنعتی گل گهر، پالایش نفت اصفهان و گروه مپنا تعلق گرفت و در مقابل نمادهای معاملاتی پتروشیمی پارس، پالایش نفت تبریز و گسترش نفت و گاز پارسیان با رشد خود مانع کاهش بیشتر شاخص بورس شدند.

شاخص‌های اصلی بازار سرمایه روز منفی را پشت سر گذاشتند؛ به‌طوری که شاخص قیمت (وزنی ــ ارزشی) ۲۸۰واحد، کل (هموزن) ۳۹۹واحد، قیمت (هموزن) ۲۷۷واحد، آزاد شناور ۱۰۷۷واحد و شاخص‌های‌‌ بازار اول ۱۰۶۶واحد و بازار دوم ۳۳۹واحد کاهش را به‌ثبت رسانند.

فرابورس هم افت کرد

در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۱۲۷۶میلیون ورقه به‌ارزش ۶۱۱میلیارد تومان در ۱۴۶هزار نوبت، آیفکس ۱۰واحد افت کرد و در ارتفاع ۲۶۲۳واحد قرار گرفت.

 

عرضه مواد پلیمری در تالار فرآورده‌های نفتی و پتروشیمی

تالار فرآورده‌های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران امروز میزبان عرضه ۲۰ هزار و ۹۳۷ تن مواد پلیمری، ۹ هزار و ۱۰۰ تن قیر و دو هزار و ۵۰۰ تن وکیوم باتوم است.

امروز همچنین دو هزار تن مس مفتول، ۱۳۵ هزار و ۶۱۰ تن انواع ورق های گرم، سرد، گالوانیزه و قلع اندود، ۲۲ هزار تن سبد مخلوط و ۱۴۰ تن سولفور مولیبدن در تالار محصولات صنعتی و معدنی عرضه می شود.

تالار محصولات کشاورزی بورس کالای ایران در این روز عرضه ۱۱ کیلوگرم زعفران رشته‌ای و دو هزار و ۳۳۰ تن خرمای استعمران را تجربه می‌کند و همچنین ۴ هزار و ۶۵۰ تن قیر و عایق رطوبتی در تالار صادراتی بورس کالای ایران عرضه شد

انتهای پیام/

http://dana.ir/1487826
ارسال نظر
نظرات