شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قم
ساعت: 21:39 منتشر شده در مورخ: 1398/02/30 شناسه خبر: 1487869
رئیس شورای اسلامی شهر قم:
رضایتمندی مردم هدف اصلی مدیریت شهری است
رئیس شورای اسلامی شهر قم با بیان این که رضایتمندی مردم هدف اصلی مدیریت شهری است، گفت: تمام سعی و تلاش مدیریت شهری این است که چرخه توسعه شهر متوقف نشود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  قم فردا، عبدالله جلالی عصر امروز در نود و هفتمین جلسه شورای اسلامی شهر قم که در سالن جلسات ساحتمان شهید باکری شورای شهر برگزار شد، اظهار داشت: 29 اردیبهشت  دومین سالروز انتخابات شورای اسلامی پنجم بود که اراده ای مردم قم موجب انتخاب شورای فعلی شهر قم شد.

وی ادامه داد: مردم امانت بزرگی را بر دوش ما قرار دادند و از همه مردم قم که به خدمتگزاران خودشان اعتماد کردند کمال تشکر را داریم.

جلالی افزود: همه می دانیم که مردم مطالبات به حقی دارند و آن طوری که انتظار است به مطالبات مردم پاسخ داده نشده است اما تمام سعی و تلاش مدیریت شهری این بوده که چرخه توسعه شهر متوقف نشود.

وی تصریح کرد: همه سعی و تلاش مدیریت شهری این است که در جهت تحول و توسعه شهر قم گام برداشته شود البته این مهم را هم نباید فراموش کنیم که در شرایط حساس فعلی با کمبود بودجه و عدم کمک رسانی دولت مواجه هستیم.

رئیس شورای اسلامی شهر قم ابراز داشت: برای اداره شهر قم روزانه بالغ بر یک میلیارد و سیصد میلیون تومان هزینه می شود که نشان دهنده ای حجم بالای نیاز مالی مدیریت شهری برای اداره شهر قم است.

وی ادامه داد: با این حال تنها هدف مدیریت شهری رضایتمندی مردم است و به هر حال امیدواریم که بتوانیم به وظیفه ای اصلی خودمان در این مسیر جامعه عمل بپوشانیم.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1487869
ارسال نظر
نظرات