شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 10:27 منتشر شده در مورخ: 1398/02/31 شناسه خبر: 1487952
جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان:
برخورد جدی پلیس با قاچاق و توزیع مواد مخدر در زنجان/ بیش از ۲۰ کیلو‌گرم مواد مخدر از نوع تریاک در زنجان کشف شد
جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان از کشف بیش از 20 کیلو‌گرم مواد مخدر از نوع تریاک و دستگیری یک قاچاقچی سابقه‌دار در یک عملیات پلیسی خبرداد‌.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ جعفر کردلو در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; اظهار کرد: در راستای مبارزه با قاچاق مواد مخدر ماموران مبارزه با مواد مخدر استان زنجان از فعالیت یک نفر در امر تهیه و توزیع مواد مخدر مطلع و رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی تصریح کرد: ماموران در ادامه تحقیقات خود دریافتند این متهم قصد دارد مقدار قابل توجهی مواد مخدر را که تهیه کرده به همراه 3 نفر از همدستان خود در شهر زنجان توزیع کند.

جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به اینکه عملیات دستگیری این متهم آغاز و با تشکیل تیمی از پلیس مواد مخدر مرکز استان به اجرا درآمد خاطر نشان کرد: ، مأموران موفق شدند متهم را با هماهنگی مقام قضائی در منزل خود دستگیر و یک دستگاه سواری سمند را از منزل متهم کشف کنند.

وی با تاکید بر اینکه ماموران در بازرسی دقیق از خودرو متهم 20 کیلو  900 گرم ماده مخدر از نوع تریاک که در خودرو جاسازی شده بود کشف کردند، گفت: این متهم با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شد.

کردلو با اشاره به آثار مخرب مواد مخدر اظهار داشت: بی شک احساس مسئولیت شهروندان در مبارزه با مواد مخدر و جلوگیری از قاچاق کالا و ارائه اطلاعات و اخبار پیرامون این معضل اجتماعی به مرکز فوریت های پلیس می‌تواند گام موثری در برخورد با  قاچاقچیان و سوداگران مرگ باشد.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1487952
ارسال نظر
نظرات